• صفحه نخست
  • >
  • موبایل
  • >
  • راه هاي هوشمندانه براي زندگي بخشيدن دوباره به گوشي هاي اندرويد قديمي

راه هاي هوشمندانه براي زندگي بخشيدن دوباره به گوشي هاي اندرويد قديمي

شما بعد از مدت ها تصمیم گرفته ايد که یک گوشی اندروید جدید خريداري کنيد اما اکنون باید تصمیم بگیرید که با تلفن قدیمی خود چه کار کنید؟! مطمئنا، شما می توانید دستگاه قبلی خود را بفروشید یا مانند ساير تلفن های قديمي دیگر در کشو قرار دهيد اما این ها تنها روش هاي ممکن نیست. اگر تلفن شما بیش از حد قدیمی است که نمی تواند ارزش تجاری بالایی داشته باشد روش های بسیار هوشمندانه ای برای استفاده مجدد از دستگاه قدیمی شما وجود دارد، از این گذشته، تلفن های هوشمند رایانه های کوچک و قدرتمندی هستند که دارای فضای ذخیره سازی و دوربین هستند. تلفن شما جایگزینی مفید برای بسیاری از وسایل الکترونیکی دیگر هست حتی می توانید آن را به دوربین امنیتی خانه تبدیل کنید یا مشکلات مکانیکی اتومبیل خود را تشخیص دهید، پس براي استفاده بهتر با ما همراه باشيد.

۱- اندروید قدیمی خود را به وب کم تبدیل کنید.

اکنون زمان خوبی برای تبدیل تلفن قدیمی خود به وب کم است. برای بهبود کیفیت چت های ویدیویی خود می توانید از تعدادی برنامه رایگان – از جمله زوم یا Skype – استفاده کنید. به یاد داشته باشید، حتی دوربین اصلی تلفن های قدیمی تر هم می توانند از وب کم داخلی لپ تاپ شما بهتر باشند. 

۲- عکس های خود را در تلفن قدیمی ذخیره کنید.

تصاویر فضای ذخیره سازی زیادی را در تلفن شما اشغال می کنند، بنابراین آن ها را در تلفن قدیمی خود ذخیره کنید. می توانید از دستگاه جدید خود برای گرفتن عکس استفاده کنید و سپس آن ها را به تلفن قدیمی خود بفرستید تا فضای خالی در گوشي جديد ایجاد شود. شما همچنین می توانید از تلفن قدیمی خود به عنوان دوربین استفاده کنید و در مکان هایی قرار بگیرید که به طور معمول نمی خواهید از تلفن جدید خود استفاده کنيد. به عنوان مثال، اگر به دریاچه یا ساحل بروید، می توانید بدون نگرانی از انداختن تلفن در آب، عکس بگیرید.

۳- به عنوان ريموت از آن استفاده کنيد.

داشتن یک کنترل از راه دور که می تواند همه کارها را انجام دهد بسیار عالی است، یک برنامه کنترل از راه دور مانند iRule را دانلود کنید و سپس تلفن خود را با دستگاه هایی از جمله Ruko، XBOX one  و Apple TV همگام سازی کنید. اگر لامپ هوشمند دارید، می توانید تلفن خود را با آن همگام سازی کنید. 

۴- تلفن Android خود را به Google Home تبدیل کنید.

گوشی Android خود را به یک اسپیکر هوشمند Google Home تبديل کنيد، نیازی به دانلود هيچ برنامه اي نیست. مطمئن شوید تلفن شما به جدیدترین سیستم عامل Android به روز شده است. در مرحله بعدی، باید یک بلندگوی بلوتوث برای جفت شدن با تلفن خود پیدا کنید. اطمینان حاصل کنید که هر دو دستگاه همیشه وصل و روشن باشند. در چنين شرايطي آماده ايد تا Google دستورات را در کمترین زمان انجام دهد.

۵- اندرويد شما می تواند به عنوان یک دوربین امنیتی خانگی عمل کند.

با تبدیل تلفن قدیمی خود به دوربین امنیتی خانه، آرامش را احساس کنید. برای شروع یک برنامه دوربین امنیتی مانند آلفرد (می تواند با iPhone نیز استفاده شود) دانلود کنید. وقتي سر کار هستيد خانه خود را بررسی کنید تا مطمئن شوید همه چیز خوب است. تلفن را در اتاق اصلی خانه و در محلی قرار دهید که بهترین ديد را داشته باشید. وقتی در خانه هستید، آن را براي فضاي بیرون به صورت مخفي تنظيم کنيد تا ببینید چه کسی در خانه شما را می زند یا فعالیت مشکوکی را انجام مي دهد.

۶- براي نظارت کودک خود استفاده کنيد.

به جای اینکه هر زماني که صداي گریه یا صداهای عجیب و غریبی از اتاق کودکتان به گوش شما مي رسد سراسيمه به اتاق او برويد، با تبدیل تلفن قدیمی خود مي توانيد رفتار کودک خود را بررسی کنید با نصب Skype روی هر دو دستگاه می توانید تلفن قدیمی خود را در اتاق کودک تنظیم کرده و از تلفن فعلی خود به آن دسترسی پیدا کنید. همچنین می توانید از یک برنامه مانیتور کودک مانند Dormi استفاده کنید. می توانید در هر اتاقی باشید و هنوز کودک خود را ببینید تا احساس بهتری داشته باشيد.

۷- گوشي خود را به موس بي سيم تبديل کنيد.

تصور کنيد مي خواهيد يک کار مهم انجام دهيد ولي در ميان کارهايتان به يک باره موس شما از کار بيفتد در چنين مواردي خونسردي خود را حفظ کنيد و از گوشي قديمي به عنوان جايگزين استفاده کنيد. برای انجام این کار باید برنامه ای مانند Remote Mouse را دانلود کنید. پس از استفاده از برنامه، تلفن و دسک تاپ خود را به شبکه Wi-Fi يکسان متصل کنید و با آن موس قدیمی خداحافظی کنید.

۸- به عنوان پخش کننده موسيقي از آن استفاده کنيد.

با استفاده از تلفن قدیمی خود به عنوان مدیا پلیر، فضای ذخیره سازی تلفن جدید خود را آزاد کنید. از آن جا که تلفن جدیدی دارید، می توانید تمام داده ها را از تلفن قدیمی خود پاک کنید ( به جز برنامه های موسیقی و موسیقی ). شما می توانید بدون نگرانی از میزان فضای ذخیره سازی، آهنگ هاي زيادي را به تلفن قدیمی اضافه کنید. اگر جشني دارید آن را به بلندگو وصل کنيد و اجازه دهید سرگرمی آغاز شود. نکته مهم این است که شما قادر خواهید بود آن را در یک مکان ثابت بگذارید و ديگر نگران قطع شدن تماس ها و پیام های ورودی در ميان پخش آهنگ هایتان نخواهید بود.

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 

 

 

(Visited 103 times, 1 visits today)
  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.