چگونه از اينترنت گوشي روي لپ تاپ استفاده کنيم؟ ( ويندوز ۷ )

ابتدا تنظيمات زير را روي گوشي انجام دهيد:

۱- انگشت خود را از لبه بالایی صفحه گوشي به سمت پایین بکشید تا صفحه زیر را روی گوشی مشاهده کنید، سپس گزینه ی Mobile data را مطابق تصویر زیر انتخاب کنید.

۲- گزینه ي Mobile Hotspot را انتخاب کنید.

۳- با فعال کردن گزینه Mobile Hotspot کادر زیر برای شما به نمایش درخواهد آمد، با فعال کردن گزینه OK در صورتی که Wi-Fi  گوشی شما روشن باشد، Wi-Fi خاموش خواهد شد. ( اگر Wi-Fi گوشی خاموش باشد این کادر را مشاهده نخواهید کرد.)

۴- انگشت خود را دوباره از لبه بالایی گوشی به سمت پایین بکشید، در پایین صفحه کادر با متن: Tethering or hotspot active را انتخاب کنید.

۵- در صفحه جدید می توانید نام شبکه پیش فرض را تغییر دهید، این نام بر روی لپ تاپ در فهرست اسامی Wi-Fi شما ظاهر خواهد شد. ( نام پيش فرض را انتخاب کنيد تا به کادر تغيير نام هدايت شويد. )

۶- نام مورد نظر را با کمک صفحه کليد پايين صفحه در کادر وارد کرده و سپس گزینه Save را انتخاب کنید. ( در این جا نام Mokalogy ذخیره شده است. )

۷- قسمت Password را مطابق تصویر با لمس کردن فعال کنید. این پسورد برای وصل شدن به اينترنت گوشي روي لپ تاپ مورد نیاز است.

۸- پسورد مورد نظر خود را که حداقل باید هشت کاراکتر باشد وارد کرده و سپس گزینه Save را انتخاب کنید.

مراحل کار با گوشی به پایان رسید، حالا باید به سراغ لپ تاپ برویم.

تنظیمات زیر را بر روی لپ تاپ انجام دهید:

۱- بر روي آيکون دسترسي به اينترنت در سمت راست پايين صفحه کليک کنيد.

۲- در فهرست اسامي ظاهر شده بايد نام شبکه خود را مشاهده کنيد. ( در اين جا نام Mokalogy را مشاهده مي کنيد. )

۳- ابتدا بر روي نام شبکه خود ( در اين جا Mokalogy ) کليک کرده تا دکمه Connect ظاهر شود و سپس بر روي دکمه Connect کليک کنيد.

۴- پسورد شبکه گوشي خود را در کادر وارد کنيد و سپس گزينه OK را انتخاب کنيد.

تذکر: در صورتی که پسورد تنظیمات Hotspot را فراموش کردید، می توانید در گوشی خود انگشت را از لبه بالایی گوشی به سمت پایین بکشید و سپس در صفحه مشاهده شده گزینه Hotspot را چند ثانیه نگه دارید تا شما را به صفحه تنظیمات MOBILE HOTSPOT هدایت کند، حالا در قسمت PASSWORD، پسورد خود را مشاهده خواهید کرد.

۵- چند لحظه صبر کنيد تا به اينترنت گوشي متصل شويد، در صورتي که کادر زير ظاهر شد، مي توانيد از بين گزينه هاي Home network و يا Work network بر حسب شرايط خود يکي را انتخاب کنيد و يا بر روي دکمه Cancel کليک کنيد.

 

(Visited 75 times, 1 visits today)
  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.