آموزش نصب پیام رسان Signal

سیگنال چیست؟

سیگنال یک برنامه پیام رسان رمزگذاری شده end-to-end است، روش پیچیده ای که فقط دستگاه ارسال کننده پیام و دستگاه دریافت کننده آن بتوانند محتوای پیام ها را ببینند. اگر کسی بخواهد به گپ ها، پیام ها یا پرونده های شما دسترسی پیدا کند، به دسترسی مستقیم دستگاه شما احتیاج دارد زیرا Signal تاریخچه ای از اطلاعات شما ندارد.

به گفته طراحان سرویس Signal داده های مربوط به کاربران سیگنال به حداقل رسیده، بنابراین تنها اطلاعاتی که می توانند به درخواست کنندگان دریافت اطلاعات شخصی شما ارائه  دهند تاریخ و زمان ثبت نام کاربر در Signal و آخرین اتصال کاربر است. این امر می تواند برای افرادی که با محتوای حساس کار می کنند مانند روزنامه نگاران و افراد دیگر مفید باشد اما این یک شمشیر دو لبه است، زیرا این سطح از پنهان کاری در سیگنال و برنامه های مشابه می تواند اقدامات تروریستی و مخربانه را نیز پوشش دهد.

اگر از علاقه مندان پیام رسان Signal هستید، این برنامه رایگان است و در دستگاه های iOS ،Android و همچنین رایانه ها، اعم از  Windows ،Mac یا Linux کار می کند. 

در صورتی که علاقه مند به Signal هستید، روش نصب این پیام رسان را دنبال کنید.

۱- برنامه Signal را از Play Store نصب و باز کنید. 

۲- گزینه CONTINUE را انتخاب کنید.

۳- با انتخاب گزینه CONTINUE به Signal اجازه دسترسی به تماس ها و فایل های گوشی داده می شود.

۴- گزینه ALLOW را انتخاب کنید تا Signal به تماس های شما دسترسی پیدا کند.

۵- با انتخاب گزینه ALLOW به Signal اجازه دسترسی به فایل های گوشی خود را می دهید.

۶- با انتخاب گزینه ALLOW به Signal اجازه برقراری تماس تلفنی را می دهید.

۷- در کادر Phone number شماره موبایل خود را وارد کنید و سپس دکمه NEXT را لمس کنید.

۸- با انتخاب گزینه OK یک کد راستی آزمایی به گوشی شما فرستاده خواهد شد. ( در صورتی که شماره را اشتباه وارد کرده اید، با انتخاب گزینه EDIT NUMBER آن را اصلاح کنید. )

۹- یک تماس تلفنی برقرار می شود و کد ۶ رقمی برای شما در این تماس قرائت می شود، ارقام را یادداشت کرده و سپس کد را در مستطیل های خالی با لمس اعداد پایین صفحه وارد کنید.

۱۰- در این قسمت باید PIN سیگنال که حداقل ۴ رقم دلخواه است را وارد کنید. ( از آن جایی که سیگنال به داده های شما دسترسی ندارد اگر PIN آن را فراموش کنید، PIN قابل بازیابی نیست اما این برنامه کمک می کند تا PIN خود را با یادآوری های دوره ای به خاطر بسپارید. ) گزینه CONTINUE را انتخاب کنید. ( برای ورود ارقام از لمس اعداد پایین صفحه استفاده کنید. )

 

۱۱- عکس و نام خود را انتخاب کنید. ( برای قرار دادن عکس پروفایل علامت دوربین را انتخاب کنید و نام مورد نظررا با استفاده از صفحه کلید وارد کنید. ) در نهایت گزینه NEXT را انتخاب کنید.

۱۲- با انتخاب نماد مداد پایین صفحه می توانید اولین تماس خود را آغاز کنید.

 

(Visited 52 times, 1 visits today)
  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.