در گوشی های آیفون ۷ بعد از آپدیت به ios11.3 مشکلاتی ایجاد شد

آیا شما به تازگی به iOS 11.3 بروزرسانی کرده اید؟ اگر شما در حال صحبت با کسی در iPhone 7 یا iPhone 7 Plus هستید و آنها در شنیدن صحبت های شما به زحمت افتاده اند ،شما باید به شرکت های اپل اجازه دهید تا نگاهی به گوشی شما بیندازند و در صورت نیاز رایگان آن را تعمیر کنند.
MacRumors می گوید که طبق یک سند معتبر داخلی سرویس دهنده اپل گزارشات ارسالی مربوط به برخی از گوشی های آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس مشخص می کند که میکروفون در هنگام تماس تلفنی و چت های ویدئویی FaceTime غیر فعال می شود و دکمه بلندگوی گوشی ممکن است در حین مکالمه غیر فعال شود.
بر اساس یک منبع که با AppleInsider صحبت کرد، این مسئله بسیار نادر است و یکی از آن ها ممکن است به راحتی حل شود. گفته می شود، تکنسین های اپل ابتدا با جدا کردن هدست های بلوتوث یا سایر لوازم جانبی صوتی در صدد رفع مشکل بر می آیند(شما نیز می توانید، این کار را انجام دهید.)
اما اگر این دکمه بلندگو به رنگ خاکستری باشد، ممکن است یک پیام پنهان در منوی تشخیصی وجود داشته باشد” device could not detect dock ” یا ” accessory not supported “، که دراین حالت اپل می تواند سعی کند گوشی شما را تعمیر کند – و اگر گوشی تحت پوشش گارانتی نباشد، MacRumors می گوید که این سند به ارائه کنندگان سرویس های اپل اجازه می دهد رفع این اشکال خارج از موضوع گارنتی باشد.

برگرفته از Cnet

(Visited 125 times, 1 visits today)
  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.