نحوه آپلود عکس ها به Instagram از کامپیوتر شما

در اپلیکیشن اینستاگرام هیچ راهی برای آپلود عکس ها از کامپیوتر وهمچنین وب سایت وجود ندارد، این یک نقص به حساب می آید، به ویژه زمانی که می خواهید تصاویری را که با دوربین دیجیتالی گرفته اید را به اشتراک بگذارید یا برای اولین بار از ویرایشگر عکس استفاده کنید.
این موضوع ممکن است در آینده تغییر کند، اما در عین حال دو راه مفید برای دور زدن آن و آپلود تصاویر به Instagram از کامپیوتر شما وجود دارد:


۱٫ روش BlueStacks
برنامه Instagram برای اندروید است و شما می توانید آن را بر روی دسکتاپ خود با استفاده از شبیه ساز اندروید نصب کنید و نصب برنامه BlueStacks ،  شما را قادر می سازد تا عکس را از کامپیوتر شخصی یا مک خود آپلود کنید.
پس از دانلود و نصب BlueStacks چند دقیقه ای صبر کنید و با کلیک در بالا سمت راست صفحه از Tutrial انصراف دهید، و مطمئن شوید زبان را درست انتخاب کرده اید و دکمه فلش را کلیک کنید.

۲٫ ورود و تنظیم به BlueStacks
روی گزینه ‘Continue’ کلیک کنید و با به کار بردن اکانت گوگل وارد شوید. پس از بررسی شرایط در صورت موافقت بر روی کلمه ‘OK’ کلیک کنید.
کادرهای بعدی کاملا اختیاری هستند اگر فقط از BlueStacks برای آپلود به Instagram استفاده می کنید، به راحتی همه آنها را uncheck کنید. روی فلش بعدی کلیک کنید، سپس نام خود را وارد کنید (فقط برای شخصی کردن بعضی برنامه ها استفاده می شود).

 ۳-نصب اپلیکیشن اینستاگرام

اپلیکیشن اینستاگرام نصب کنید.

۴-Upload, filter and share


BlueStacks اندازه و شکل را به وضعیت vertically-oriented تغییر می دهد. وارد حساب کاربری اینستاگرام خود شوید (لینک ورودی در پایین است).Instagram شما ظاهر خواهد شد.
با بر روی آیکون «+»در پایین صفحه کلیک کنید، سپس Gallery را انتخاب کنید. روی منوی کشویی گالری در بالا سمت چپ کلیک کنید و other را انتخاب کنید، سپس رویPick from Windows کلیک کنید. عکسی را که می خواهید آپلود کنید، پیدا کنید و پس از انتخاب روی Open کلیک کنید.
شما می توانید عکس خود را crop و filter و caption کنید و با follower های خود از طریق کلیه شبکه های اجتماعی معمول به اشتراک بگذارید.

۵-روش Dropbox
راه دیگری برای دور زدن اینستاگرام و آپلود عکس از رایانه یا مک شما این است که از Dropbox استفاده کنید.
ابتدا یک حساب کاربری Dropbox ایجاد کنید، سپس نرم افزار سرویس گیرنده DropBox را برای ویندوز یا macOS دانلود و نصب کنید. برنامه Dropbox را برای Android یا iOS بر روی تلفن خود نصب کنید و وارد شوید.

۶-آپلود و sync photos
یک عکس از کامپیوتر یا Mac خود را به پوشه Dropbox بکشید که با اپلیکیشن تلفن همراه به صورت خودکار sync می شود.
گوشی خود را بردارید، برنامه Dropbox را باز کنید و برای انتخاب آن روی عکس خود ضربه بزنید. در سمت راست بالا، فلش اشاره گر پایین را ضربه بزنید. ‘Export’ را انتخاب کنید، سپس برنامه Instagram را انتخاب کنید.
برنامه Instagram به طور عادی بر روی گوشی شما باز می شود و شما می توانید فیلتر ها را اعمال کنید و عکس خود را به طور معمول به اشتراک بگذارید.

برگرفته از https://www.techradar.com

(Visited 101 times, 1 visits today)
  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.