بررسی تفاوتهای بین گوشی آیفون ۱۰ اصلی و آیفون ۱۰ تقلبی!

امروز قصد داریم در یک ویدیو به بررسی یک نسخه کپی شده از آیفون ۱۰ بپردازیم و تفاوتهایی که بین گوشی اصلی آیفون ۱۰ و آیفون ۱۰ تقلبی وجود دارد را بررسی کنیم.

در نگاه اول شما در یک نسخه کپی شده از آیفون ۱۰ تمام شباهت های بین دو گوشی را مشاهده می کنید، هر دو شارژ بی سیم، سنسور تشخیص چهره و ناچ دارند، حتی لوگوی گوشی و نرم افزارها در گوشی تقلبی به خوبی کپی شده است.

در حین جعبه گشایی اگر شما نسخه اصلی را در کنار نسخه تقلبی نداشته باشید، پی بردن به این اختلافات سخت خواهد بود، رنگ ها در نسخه تقلبی خیلی زنده نیستند، این تفاوتها در فونت متن پشت جعبه هم دیده می شود، رنگ ها در عکس گوشی روی جعبه نیز متفاوت است، در داخل جعبه دفترچه وجود ندارد و تنها به یک خوش آمد گویی ساده به آیفون بسنده شده است، محل قرار گیری دکمه ها روی هر دو گوشی مشابه یکدیگر است، سینی سیم کارت دارای اختلاف جزئی با بدنه واقعی است، پورت ها در پایین گوشی وجود دارد، در مجموع از نظر ظاهری به خوبی کپی شده است.

هنگام روشن کردن گوشی شما کلمه KK concept را مشاهده می کنید که چیز عجیبی به نظر می رسد، نسخه ۲ .IOS 11 نیز ظاهرا به خوبی کپی شده، اما در حین روشن خاموش کردن گوشی صدایی که مربوط به آیفون ۲جی است،شنیده می شود، متاسفانه گوشی تنها با تپ کردن روشن نمی شود، شما با به کار بردن گوشی برای دقایقی متوجه اصلی نبودن آن می شوید.

قیمت این گوشی کپی شده ۱۳۰ دلار است که در مقایسه با گوشی آیفون ۱۰ با قیمت ۹۹۹ دلار از قیمت بسیار پایینی برخوردار است.

برای مشاهده سایر تفاوتهای دو گوشی ویدیوی زیر را مشاهده کنید.

 

 

 

(Visited 7,170 times, 1 visits today)
  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.