چه طوری گوشی گم شده خود را پیدا کنیم؟

آیا تا به حال اتفاق افتاده است که گوشی خود را گم کرده یا توسط سارقین دزدیده شده باشد، در چنین شرایطی حتما روزهای پراسترسی را تجربه کرده اید، در چنین مواقعی Google Play Protect به کمک شما می آید. شما می توانید از طریق سایت https://android.com/find و به کار بستن find my device از راه دور و انتخاب سه گزینه play sound , lock و erase گوشی خود را پیدا کنید، قفل کنید و یا اطلاعات خود را پاک کنید.

فرض کنید گوشی شما پشت کاناپه افتاده باشد، در چنین شرایطی کافی است به اینترنت وصل شوید و از طریق گزینه PLAY SOUND گوشی با صدای بسیار بلند و به مدت ۵ دقیقه به طور متناوب به زنگ در خواهد آمد، حتی اگر در حالت Silent باشد.

اگر شما هنوز در وضعیتی قرار گرفته اید که نمی توانید محل اصلی گوشی خود را پیدا کنید، شما می توانید گزینه Lock را انتخاب کنید و از راه دور رمز عبور برای آن تعیین کنید، به ویژه در زمانی که شما برای گوشی خود از قبل رمز عبور یا یک Pin pattern اتنخاب نکرده باشید، با انجام این عمل امکان دستیابی به داده های تلفن غیر ممکن می شود، شما حتی می توانید به فردی که یابنده گوشی است، پیامی بفرستید که با شما تماس بگیرد.

آخرین شانس شما این است که اطلاعات گوشی را از طریق گزینه erase از راه دور پاک کنید و فرد یابنده گوشی نمی تواند به اطلاعات گوشی دسترسی پیدا کند.

اگر شما گوشی خود را پیدا کردید باید Google Account قبلی خود را وارد کنید تا گوشی reset شود.

(Visited 165 times, 1 visits today)
  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.