راه اندازی یک باغچه خانگی با سیستم Wi-Fi

برای راه اندازی یک باغچه خانگی به شیوه سنتی، شما به فضای کافی، زمان و تلاش زیاد، نیاز دارید، اما با ورود تکنولوژی به زندگی روزمره حتی ایجاد یک باغچه خانگی کار سختی به شمارنمی آید.

سیستم های باغبانی جدید در فضای آپارتمانی، جایگزین خوبی برای افرادی است که می خواهند محصولات ارگانیک خانگی را بدون نیاز به تجهیزات اضافی به عمل بیاورند. برای تولید این محصولات شما تنها به یک میز و یک دستگاه نیاز دارید که به کمک آن ها می توانید بیشترین محصول را با کمترین کار تولید کنید،این دستگاه از چهار بخش تشکیل شده است:

۱- بخشی که شامل مخلوطی از خاک و دانه است.

۲-بخشی که محل ریختن آب است.

۳-یک لامپ LED که همراه با تایمر است.

۴-یک سیستم  Wi-Fi

برای کار با این دستگاه کافی است که دانه ها را در جایگاه خود قرار داده، سپس در قسمت تعیین شده آب ریخته وچراغ های LED را روشن کنید. چراغ های LED به صورت خودکار  نیاز گیاه برای رشد را فراهم کرده و به طور خودکار روشن و خاموش می شوند (شما می توانید انواع گیاهان را انتخاب کنید).

سیستم Wi-Fi  یک بخش ضروری از باغچه خانگی ما نیست. در سیستم هایی مانند SproutsIO و MiracleGro Aerogarden Bounty Elite (با قیمت پایه ۲۴۹ دلار) از طریق شبکه Wi-Fi خانگی خود، می توانید از یک برنامه برای بررسی وضعیت گیاهان خود استفاده کنید. به عنوان مثال، برنامه Aerogarden بر حسب خاموش یا روشن بودن لامپ LED به شما اطلاع می دهد که گیاه شما نیاز به آب بیشتر و یا مواد مغذی بیشتری دارد.

اگر اتصال به اینترنت برای شما مهم است، به یاد داشته باشید که این ویژگی اضافی،هزینه بیشتری را روی دست شما خواهد گذاشت.

برای آشنایی بیشتر با این دستگاه ویدیوی زیر را مشاهده کنید.

(Visited 109 times, 1 visits today)
  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.