تست دوربین گوشی گلکسی S9 سامسونگ در نور کم

سرانجام پس از تمام انتظارها در کنگره جهانی موبایل (MWC) شهر بارسلونا گوشی گلکسی S9 سامسونگ رونمایی شد، در ویدیوی زیر دوربین گوشی گلکسی S9 در نور کم شب مورد آزمایش قرار می گیرد.

مهم نیست چه زمانی از روز باشد با دو حالت F-stop، دیافراگم دوگانه پیشرفته به صورت خودکار مانند چشم انسان با نور زیاد و نور بسیار کم سازگار می شود و شما می توانید استعداد هنری خود را به کار گرفته و با تغییر دیافراگم یک حالت خاص خلق کنید.

با دوربین گوشی گلکسی S9 سامسونگ با داشتن دیافراگم دوگانه و تنظیم آن در دو حالت F1.5 و F2.4 می توان در تاریکی شب مانند روز عکس گرفت. در حالت F1.5 وقتی هوا تاریک است گشودگی لنز بیشتر شده و نور بیشتری را وارد می کند و این امر منجر به گرفتن عکسهای واضح تری می شود و حالت F2.4  در شرایطی که نور محیط مناسب است، به کار می آید.

 با حالت دیافراگم F1.5 و کاهش نویز چند منظوره، دوربین عقب عکس هایی در تاریکی می گیرد که بدون نیاز به تنظیم دقیق، روشن و واضح باشند.

وجود لرزشگیر اپتیکال (OIS) این امکان را به شما می دهد که وقتی در جاده ای ناصاف حرکت می کنید و دستان شما می لرزد،  بازهم عکسهایتان شفاف از کار درخواهند آمد.

برای مشاهده ویژگیهای عکاسی با دوربین گلکسی S9 سامسونگ ویدیوی زیر را تماشا کنید.

(Visited 707 times, 1 visits today)
  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.