۶ تفاوت کلیدی بین گوشی های گلکسی S9 و S8 سامسونگ

اگرچه تغییرات ظاهری زیادی بین دو گوشی گلکسی S9 و S8 که پرچم داران گوشی های سامسونگ هستند وجود ندارد، اما می توان به تفاوتهایی بین این دو گوشی اشاره کرد.

گوشی گلکسی S9 سامسونگ دارای انتخاب رنگهای جدید و به طور جزئی بازل باریکتری است و صفحه نمایش آن در مقایسه با گوشی گلکسی S8 روشن تر است و از نظر وزنی گوشی S9 ، S8 به ترتیب ۱۵۵ و ۱۶۳ گرم هستند.

بزرگترین تغییر در طراحی این دو گوشی محل قرارگیری حسگر اثر انگشت است که از پهلوی دوربین پشت گلکسی S8 به زیر دوربین گلکسی S9 انتقال یافته است.

در گوشی گلکسی S8 برای باز کردن قفل گوشی از عنبیه چشم و همچنین چهره می توان استفاده کرد ولی در گوشی گلکسی S9 یک اسکن هوشمند که ترکیبی از این دو و تایید کننده زیستی است، به کار گرفته می شود که این امر باعث می شود گوشی گلکسی S9 از امنیت بیشتری برخوردار باشد.

S9 محل اتصال هدفون را حفظ کرده است و هدفون AKG همراه با Dalby به نظر می رسد باید صدای بهتر و بلندتری نسبت به S8 داشته باشد.

تفاوت دیگر بین این دو گوشی، وجود دیافراگم دوگانه با تنظیم دو حالت F1.5 و F2.4 در گوشی گلکسی S9 است که با توجه به شرایط نوری متفاوت محیط انتخاب می شود.

تفاوت دیگر دو گوشی سرعت ویدیوها در حالت اسلو موشن است که در گوشی S9 به ۹۶۰ فریم بر ثانیه می رسد ولی در گوشی S8 حداکثر به ۲۶۰ فریم بر ثانیه می رسد.

گوشی گلکسی S9 می تواند ایموجی هایی را از روی چهره شما و ثبت حرکات، ایجاد کند و همچنین S9 می تواند در لحظه متنهای مختلف را ترجمه کند که می توان تمام این مطالب را در یک جمله خلاصه کرد، چیزی که در این گوشی واقعا آن را از گوشی S8 متمایز می کند، قابلیتهای ویژه دوربین این گوشی است.

برای مشاهده تفاوت های بین این دو گوشی لطفا ویدیوی زیر را مشاهده فرمایید.

(Visited 5,168 times, 1 visits today)
  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.