اولین تیزر هیوندای سانتافه ۲۰۱۹

هیوندای موتور اولین تصاویری از سانتافه ۲۰۱۹ را نشان می دهد ، D-SUV هیوندای موتور با ظاهر جدید خانواده SUV ارتباط دارد و دارای ویژگی های برجسته و قدرتمند است. رویکرد هیوندای موتور ایجاد تکنولوژی پیشرفته قابل دسترسی است.هیوندای موتور اولین تصاویر خود را از نسل جدید سانتافه در اولین جشن جهانی خود در فوریه ۲۰۱۸ معرفی می کند. بزرگترین خودروی مسافری این شرکت ، نشان دهنده میراث قوی هیوندای SUV است و نسل چهارم سانتافه یکی از قدرتمند ترین SUV ها با طراحی فوق العاده با ظرفیت کلاس بالا است.سانتافه ظاهر مدرن و زیبایی را نشان می دهد که همراه با چراغهای دوقلو برجسته و جلو پنجره آبشاری از ویژگیهای خانواده هیوندای SUV است. طراحی بیرونی با وضعیتی قدرتمند و ظاهری ورزشی و جسورانه مشخص می شود. طراحی داخلی در سانتافه با کیفیت عالی و همراه با افزایش فضای دید در آن ترکیب شده است.
ابعاد بیرونی ،سانتافه جدید را برجسته تر می سازد،با طول ۴۷۷۰ میلیمتر، عرض ۱۸۹۰ میلیمتر ،فاصله بین محور طولانی تر شده و راحتی بیشتری برای مسافران فراهم می شود.به عنوان بخشی از تکنولوژی SmartSense آن، سانتافه یک بسته جامع از آخرین ویژگی های ایمنی فعال Hyundai را با یک قیمت مقرون به صرفه ارائه می دهد.هیوندای سانتافه به سیستم RCTA)Rear Cross Traffic Assist)مجهز می باشد که زمانی که میدان دید کم است به کار می رود تا نه تنها به راننده هشدار دهد که وسیله نقلیه ای از بغل به خودروی او نزدیک شده است بلکه به طور اتوماتیک ترمزها عمل می کنند.سیستم Safety Exit Assist نیز در این خودرو کمک می کند تا درها به طور موقت هنگامی که خودرویی از پشت به ماشین نزدیک می شود قفل شوند تا از بروز تصادفات جلوگیری به عمل آید و مسافران ایمن از خودرو خارج شوند.

جزئیات بیشتر نسل جدید سانتافه در نخستین نمایشگاه جهانی قبل از اولین نمایشگاه Geneva Motor در ماه مارس ۲۰۱۸ منتشر خواهد شد.

شما در زیر می توانید اولین ویدیوی منتشر شده از این خودرو را مشاهده کنید.

(Visited 385 times, 1 visits today)
  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.