لکسوس RX350L مدل ۲۰۱۸

خودروی لکسوس یک خودروی لوکس به شمار می آید که بخش وسیعی از خودروی ژاپنی تویوتا است. مارک Lexus در بیش از ۷۰ کشور و مناطق جهان به فروش می رسد و تبدیل به بزرگترین فروش اتومبیل های برتر در ژاپن شده است.در مدل لکسوس RXسریL با داشتن سه ردیف صندلی به خانواده ها این امکان را می دهد که از فضای بیشتری لذت ببرند.کراس اوور RX سری L به عنوان محبوب ترین وسیله نقلیه لوکس در بازار شناخته شده است.مدل های لکسوس۲۰۱۸ RX 350L و RX 450hL چهره های شیک خود را حفظ می کنند و در حال حاضر ظرفیت شش یا هفت مسافر را دارا هستند.نسخه‌ی RX350L از پیشرانه‌ی آشنای لکسوس یعنی ۳.۵ لیتری ۶ سیلندر با قدرت ۲۹۰ اسب بخار و ۳۵۶ نیوتن‌متر گشتاور بهره می‌برد.
سیستم صوتی استاندارد نه بلندگو شامل پخش کننده سی دی، USB، بلوتوث و صفحه نمایش ۸ اینچی است.
مجموعه نرم افزار Lexus Enform شامل برنامه های کاربردی و معمولی مانند Facebook Places، iHeartRadio، OpenTable، Pandora، Slacker و Yelp است. خدمات دیگر شامل ایستگاه سوخت و جستجو قیمت و ترافیک، ورزش و اطلاعات سهام است.ابزار کمکی در رانندگی شامل دوربین عقب، هشدار برخورد جلو و ترمز خودکار، سیستم هشدار انحراف از مسیر و سیستم Lane keeping assistمی باشد. ارتقاء های مفید شامل نمای فراگیر دوربین، مانیتور نقاط کور و سنسورهای پارکینگ جلو و عقب است.
(سیستم Lane keeping assist که LKASشناخته می شود، وظیفه دارد به رانندگی در بین خطوط کمک کرده و از تغییر مسیرهای ناخواسته و نامطمئن جلوگیری کند.)
برای آشنایی بیشتر با فضای داخلی و بیرونی این خودرو ویدیوی زیر را مشاهده کنید.

(Visited 274 times, 1 visits today)
  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.