دانلود رایگان آخرین نسخه ی Google Play APK 11.0.X

تمامی سرویس هایی که در Play Store عرضه می شود از طریق نرم افزار Google Play در اختیار شماست. این نرم افزار به محض عرضه ی محصول جدید، شما را در جریان می گذارد و برایتان اعلان می فرستد. البته به طور خلاصه باید بگوییم که باید این نرم افزار را بروز نگه دارید. در این مجال، تمام آنچه که درباره آخرین نسخه ی Google Play موسوم به Google Play Services 11.0.X اعلام شده را به شما معرفی می نماییم. در این مقاله نحوه های بروز رسانی این نرم افزار را به شما اعلام می کنیم.

سرویس های جدید این نرم افزار چیست؟

آخرین نسخه ی Google Play موسوم به ۱۱٫۰٫X در ژوئن سال جاری میلادی عرضه شد. نسخه های ۱۱٫۰٫۴ و ۱۱٫۰٫۲ دارای اصلاحاتی برای برخی مشکلات خفیف مانند Firebase Cloud Messaging و Performance Monitoring بودند که آنها نیز مربوط به خود نرم افزار می باشند. علاوه بر این اصلاحات، نسخه ی ۱۱٫۰٫۱ دارای یک اصلاحیه برای  برنامه هایی که از rxjava استفاده می نمایند می باشد.

نسخه ی قبلی این نرم افزار موسوم ۱۰٫۰٫X و ۱۰٫۲٫X در نوامبر ۲۰۱۶ عرضه و تا ماه می ۲۰۱۷ در دسترس بود. نسخه های قبل تر یعنی ۹٫۰٫X و ۹٫۸٫X نیز از می ۲۰۱۶ لغایت اکتبر ۲۰۱۶ در دسترس کاربران بود.

آسانترین راه نصب Google Play :

آسانترین راه مراجعه به لینکی است که ما در این مقاله برای شما قرار خواهیم داد، تنها کافیست بر روی لینک کلیک نموده و آخرین  نسخه این نرم افزار پرکاربرد را بر روی گوشی خود نصب نمایید.

علاوه برآن، نسخه های جدید اندروید همواره دارای آخرین نسخه ی این نرم افزار هستند. بنابراین با بروزرسانی نسخه ی اندروید خود Google Play هم بروز خواهد شد. برای این منظور مراحلی که در تصاویر زیر آمده است را به ترتیب طی نمایید.

راه فنی نصب Google Play :

ابتدا باید از نسخه ی اندروید در گوشی خودتان مطمئن شوید. برای این کار از طریق تنظیمات و سپس قسمت «درباره ی تلفن» نسخه ی اندروید خود را ملاحظه نمایید. سپس باید نصب برنامه از طریق منابع ناشناخته را فعال کنید تا این برنامه بتواند بر روی گوشی شما نصب شود. برای این که و فعال شدن قسمت منابع ناشناخته از این مسیر Settings > Security > Unknown Sources اقدام و گزینه مربوطه را تیک بزنید.

در مرحله بعد می بایست از نسخه ی Play Services که برای گوشی شما مناسب است آگاهی یابید. هر نسخه از Google Play دارای سه عدد هستند که با استفاده از آنها و تفسیری که ما به شما ارائه می کنیم میتوانید نسخه ای که برای گوشی شما مناسب است را تشخیص دهید.

این سه عدد به این شکل تقسیم می شود : نسخه ی اندروید ، CPU و میزان رزولوشن در هر نقطه ( DPI ). برای بررسی نسخه ی فعلی Google Play به این آدرس مراجعه نمایید : Settings > Apps > All tab > Google Play Services .

تفسیر اولین عدد که نشان دهنده نسخه ی اندروید است  :

۰ : اندروید ۴٫۴٫۴  به قبل

۲:  اندرویدهای نسخه ی ۵٫۰ و ۵٫۱

۴: اندروید ۶٫۰ و به بالا

۷: اندروید ۵٫۰

۸: اندروید TV

تفسیر عدد دوم که مربوط به CPU است :

۱= armeabi

۳= armeabi-v7a

۴= arm64-v8a

۷= x86

تفسیر عدد سوم که مربوط به DPI  است :

۰= جهانی

۲= ۱۶۰ dpi

۴= ۲۴۰ dpi

۶= ۳۲۰ dpi

۸= ۴۸۰ dpi

برای مثال در تصویر بالا دارای اندروید Lollipop  و چیپ ARMv8 و ۳۲۰ DPI است. البته اگر یکبار این اطلاعات را از گوشی خود استخراج کنید تا زمانیکه این گوشی در اختیار شماست می توانید از آن استفاده کنید مگر اینکه گوشی جدیدی خریداری نمایید.

دانلود Google Play :

شما می توانید از طریق لینک  APK Mirror نسخه ی صحیح و متناسب با گوشی تان که توصیح آن در بالا آمد را دانلود و نصب نمایید.

(Visited 820 times, 1 visits today)
  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.