بهترین برنامه های اندرویدی ماه آگوست ( مرداد ماه)

هرماهه تعداد زیادی برنامه های اندرویدی مختلفی بر روی سایت های مختلف به ویژه فروشگاه های گوگل و اپل قرار می گیرند و بررسی و تعیین  میزان کیفیت آنها برای کاربران عادی قدری مشکل است. اما ما این کار را برای شما تسهیل می کنیم و به روال هر ماه، تعدادی برنامه ی مناسب را به شما معرفی می کنیم.

Kevin Hart :

هم اکنون بسیاری از کمدین های جهان دارای نرم افزار و یا برنامه ی موبایل برای ارائه ی برنامه های خود هستند. این برنامه ها به نوع خود شبکه های اجتماعی را تشکیل داده اند و به راستی شبکه ای از سرگرمی و خنده را برای کاربران ایجاد نموده اند. با دانلود  نرم افزار Kevin Hart  و دیدین ویدئوهای کمدی آن حسابی لبتان به خنده باز خواهد شد. علاوه براین، ویدئو های طنز برخی متن ها و برنامه های زنده نیز در آن تعبیه شده است. این برنامه هیچ هزینه ای ندارد اما برای دسترسی سریع به محنتواهای جدید و حذف تبلیغات مبلغ ۲٫۹۹ دلار اشتراک ماهیانه پرداخت کنید.

نسخه تست شده : ۱٫۰۱

نسخه اندروید سازگار : ۴٫۴ به بالا

قیمت : رایگان ( با برخی هزینه های داخل برنامه )

Ava :

هدف این نرم افزار تسهیل امور روزمره برای ناشنوایان و کم شنوایان است. در واقع این نرم افزار بجای یک انسان همراه یا راهنما که استخدام آنها هزینه ای گزاف دارد عمل می کند. اما امکانات این نرم افزار چیست؟ این نرم افزار کلمات گفتاری را به متن تبدیل می کند و بنابراین شخصی که دچار مشکل شنوایی است به راحتی متن را می خواند. در واقع یک سیستم زیرنویس سریع با علامتگذاری هوشمند در اختیار افراد است. اگر چه این برنامه کامل نیست، اما به طور کلی برای اهدافی که مشخص شده است مناسب است. این نرم افزار بصورت پایه رایگان ارائه شده است ولی برای دریافت قابلیت های بیشتر می بایست مبلغ ۳۰دلار بصورت ماهانه پرداخت کنید. خرید این برنامه قطعا در تسهیل امور روزانه ناشنوایان موثر است و اگر فردی می شناسید که این مشکل را دارد این نرم افزار را به او معرفی نمایید.

نسخه تست شده : ۱٫۰٫۳

سازگاری اندروید : ۴٫۱ به بالا

قیمت : رایگان ( هزینه های داخل برنامه )

(Visited 120 times, 1 visits today)
  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.