گوشی IPHONE 8، قیمت ، تاریخ عرضه ، مشخصات و شایعات

بعد از عرضه Galaxy S8 سامسونگ، همه منتظر پرچمدار جدید شرکت آیفون یعنی iPhone 8 هستند. آخرین تصویر درز کرده، این گوشی را در کنار iPhone 7S و iPhone 7SP نشان می دهد.

قیمت Apple iPhone 8

با توجه به وضعیت فعلی قیمت ها انتظار می رود iPhone 8 رکورد قیمت ها را بشکند، با توجه به قیمت احتمالی iPhone 7S که بیش از ۷۵۰ دلار و iPhone 7SP که بیش از ۹۰۰ دلار پیش بینی می شود، قیمت iPhone 8 چیزی بیش از ۱۰۰۰ دلار خواهد بود. نسبت قیمت ها با توجه به اینکه ۷SP و  iPhone 7S تغییراتی کمی به نسبت iPhone 7 دارند منطقی به نظر می رسد ولی اینکه قیمت  iPhone 8 تا چه حد با امکانات آن همخوانی دارد باید منتظر بود.

تاریخ عرضه Apple iPhone 8

در سالهای اخیر شرکت آیفون گوشی های خود را در ماه سپتامبر معرفی کرده است و مدت کوتاهی پس از آن عرضه در بازار را شروع کرده است، اینبار هم به نظر می رسد تاریخ معرفی همان سپتامبر باشد ولی عرضه برای مصرف کاربران کمی طول بکشد. در حالی‌که گمانه‌زنی و گزارش‌های منتشرشده توسط تحلیل‎گران مختلف نشان می‌دهند آیفون ۸ مطابق با برنامه‌ریزی‎های اپل عرضه نخواهد شد و مشکلات موجود در تولید آن، عرضه این مدل را به تعویق خواهد انداخت بنجامین گسکین که یک افشاکننده معروف توئیتری در حوزه تلفن های هوشمند است این موضوع را رد کرده و اعلام کرده است که تولید آزمایشی آیفون‎های جدید آغاز شده و اپل برنامه‎ای برای تأخیر در عرضه آیفون‎های ۲۰۱۷ ندارد.

مشخصات فنی Apple iPhone 8

تا به الان اطلاعات فنی قابل اتکایی در مورد iPhone 8 وجود ندارد، فقط حدس هایی در مورد یک پردازنده قوی که احتمالا A11 نام دارد زده می شود و حافظه داخلی ای که می بایست ۲۵۶ گیگابایت باشد. دوربین این گوشی نیز احتمال دستخوش تغییراتی شود تا کیفیت آن بهبود یابد، جهت افزایش کیفیت تصویر، جهت گیری دوربین دوگانه از آیفون ۸ به سمت افقی و عمودی تغییر می کند.

صفحه نمایش Apple iPhone 8

شایعات در مورد صفحه نمایش iPhone 8 به سرعت در حال افزایش است، اگر چه هنوز مشخص نشده که صفحه نمایش این گوشی از AMOLED بهره می برد یا نه، ولی احتمالا این گوشی اولین تلفنی است که از اسکنر رادیویی استفاده خواهد کرد، با این ویژگی شما می توانید گوشی خود را بدون لمس و با چشمان خود باز کنید. تمام کارشناسان معتقدند که صفحه نمایش این گوشی نقطه قوت آن خواهد بود.

(Visited 2,836 times, 1 visits today)
  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.