بهترین بازی های اندرویدی در ماه آگوست ( مرداد)

ما در این مجال و همچون روال ماه های گذشته ، تعدادی از بازی های جدید را به شما معرفی خواهیم کرد . در این پست با سه بازی  Legends ، Team Guardian  و  The Revenge of Shinobi  آشنا می شویم.

Legends:The new Elder Scrolls

Legends سرانجام در هفته ی گذشته برای گوشی های اندروید عرضه شد. اگر با بازیهای Magic همچون Hearthstone و یا Gathering آشنا باشید، این بازی نیز بسیار شبیه به آنهاست. این بازی که در واقع نبرد کارتهاست به شما این امکان را می دهد که بصورت حمله ای و یا دفاعی با توجه به سبک انتخابی خودتان بازی کنید و از خطوط مختلف بهره بگیرید. این بازی برای یادگیری بسیار آسان اما کاملا استراتژیک می باشد. بنابراین قدری طول می کشد تا در این بازی متبحر شوید. اگر به دنبال یک بازی کارتی یا نبرد کارتی می گردید این بازی برای شما فوق العاده خواهد بود.

The Revenge of Shinobi

اگر جز طرفداران بازی های سرگرم کننده و یا نوستالژیک هستید حتما این بازی را دوست خواهید داشت. شما باید مراحل مختلف را طی کنید تا دوست خود را نجات دهید. البته  موضوع احساسی در یک تم نینجایی قدری نامانوس است. مهم نیست که آیا در بازی های کنسولی متبحر هستید یا خیر ، وقتی این بازی را شروع می کنید خیلی سریع دستتان راه می افتد و به سرعت پیشرفت می کنید. اگر بیش از حد به دنبال بازی های گرافیکی مدرن هستید یا بازی های کنسولی را شدیدا دنبال می کنید، این بازی برایتان مناسب نیست. این بازی بیشتر برای وقت تلف کردن و سرگرم شدن است ولی در نوع خود جذاب است.

Team Guardian

اگر شما دارای فانتزی بازی در محیط های قرون وسطایی هستید، Team Guardian یک بازی فوق العاده و جذاب است. Team Guardian یک بازی فانتزی قهرمانانه با عناصر قرون وسطایی مانند داستان های جادویی، قلعه ها و دیگر عناصر معمول این ژانر است که به شما اجازه می دهد با شخصیت خود مبارزه کنید. این یک بازی ساده و سریع نیست و کمی پیچیده است ولی با وجود گرافیک پایین و کودکانه تجربه بسیار خوبی ارائه کرده است.

(Visited 251 times, 1 visits today)
  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.