معرفی بهترین کیبوردهای جدید برای گوشی هوشمند اندرویدی

Gboard

صفحه کلید گوگل یا همان Gboard یک صفحه کلید تمیز و ساده برای کاربران است اما دارای قابلیت های فراوانی است. علاوه بر جلوه ی مدرن و زیبا ، قابلیت تبدیل صوت به متن این اجازه را به شما می دهد تا به راحتی پیامک خود را از طریق صوت و گفتن کلمات تایپ کنید. این صفحه کلید قابلیت تشخیص چندین زبان را دارا می باشد و به صورت پیش فرض بر روی گوشی Nexus  و Pixel  نصب شده است. همانند  برخی صفحه کلید های دیگر مانند Swiftkey، این صفحه کلید نیز قادر است هر آنچه که قبلا تایپ نموده اید را نشان داده و کلمات پیشنهادی و آماده ی خوبی را به شما ارائه دهد.

Swype

Swype در واقع یکی از اولین صفحه کلیدهایی است که بصورت کشویی برای اندروید طراحی شده است. تمامی قابلیت هایی که صفحه کلید SoftKey ارائه می کند در این صفحه کلید نیز موجود است اما با یک ارگونومی متفاوت. این برنامه مجهز به یک هوش مصنوعی است که سبک نوشتاری شما را تشخیص داده و کلمات پیشنهادی و آماده خود و حتی شکلک ها را بر اساس آن، اصلاح و بازتعریف می کند.

طیف گسترده ای از قابلیت ها در این صفحه کلید در اختیار شماست، از جمله حالت نوشتاری thumb که در این حالت بین نیمه سمت چپ و نیمه سمت راست صفحه کلید فاصله ایجاد می کند. علاوه برآن ، مدیریت بین زبان های مختلف نیز در این صفحه کلید بسیار آسان است و یکی از معدود صفحه کلیدهایی است که در آن نیازی به تعویض زبان بصورت دستی وجود ندارد. شما بصورت پیش فرض یک زبان را در تنظیمات انتخاب می کنید و سپس متنهای آماده و سایر کاراکترها برای زبان های دیگر بطور خودکار کار خواهند کرد. این صفحه کلید بسیار هوشمند است.

Fleksy

Fleksy این قابلیت را در اختیار شما می گذارد تا خیلی سریع پیام خود را تایپ کنید بدون اینکه میل خود به شخصی سازی را کنار بگذارید. کلید های قدیمی و سیاه سفید در این صفحه کلید حذف شده است و از صفحه کلید رنگی استفاده شده است. بسیاری از تم ها بصورت رایگان در اختیار شماست و یا با پرداخت بسیار ناچیز در اختیار شما قرار می گیرد.

Fleksy این قابلیت را نیز دارد تا شکلک ها ، استیکر ها و گیف ها را بصورت مستقیم از صفحه کلید ارسال نمایید. قابلیت تنظیم اندازه فونت ، اصلاح خودکار و استفاده از کلمات پیش فرض نیز وجود دارد.

Chrooma

Chrooma کمتر شناخته شده ترین برنامه صفحه کلید این مجموعه است ولی قابل تنظیم ترین این برنامه ها می باشد. برای در اختیار داشتن تمامی امکانات این صفحه کلید شما می بایست با کاربری حساب گوگل وارد شده و مبلغ ۲٫۴۹ دلار پرداخت کنید. این صفحه کلید مجموعه ای از ویژگی های گسترده ای را برای شما فراهم می کند. تنظیمات این برنامه بسیار گسترده است و امکانات فراوانی را برای شخصی سازی صفحه کلید در اختیار شما قرار می دهد.

(Visited 147 times, 1 visits today)
  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.