افت قیمت اکثر گوشی های نمایشگاه Mobile World Congress 2017

کمتر از پنج ماه از برگزاری نمایشگاه ۲۰۱۷ Mobile World Congress) MWC) می گذرد، اما اکثر گوشی ها با افت قیمت زیادی روبرو شده اند. گوشی های هوشمندی که در آن نمایشگاه بیش از ۸۰۰ دلار ارزش داشتند هم اکنون به قیمت یک گوشی هوشمند معمولی یا رده متوسط به فروش می رسند. در نمایشگاه فوق هر ساله گوشی های هوشمند با قیمت نزدیک به ۱۰۰۰دلار عرضه می شود ولی پس از گذشت چند ماه، همین گوشی ها با افت قیمت شدید روبرو می شوند و مردم می توانند با قیمت بسیار کمتری گوشی های هوشمند ارائه شده در نمایشگاه را پس از چند ماه خریداری کنند. در این مجال به بررسی  برخی از این گوشی ها می پردازیم.

LG G6، گوشی هوشمند با نمایشگر فوق العاده ۱۸:۹

گوشی هوشمند پرچمدار شرکت LG با قیمت ۷۳۰ دلار فروش خود را آغاز کرد، در آن زمان قیمت گوشی پرچمدار شرکت LG پا به پای گوشی پرچمدار شرکت سامسونگ  یعنی Galaxy S8 بود. اما هم اکنون قیمت فروشگاهی گوشی LG G6 حدود ۴۸۹ دلار است. بنابراین هم اکنون می توانید یک گوشی هوشمند بزرگ با قیمت زیر ۵۰۰ دلار خریداری نمایید.

Huawei P10 ، گوشی هوشمند زیبا با دوربین لایکا

حتی قیمت گوشی Huawei P10 با دوربین دوگانه Leica نیز پس از چند ماه با افت قیمت مواجه شده است. اگر چه این افت قیمت زیاد نیست اما با خرید این گوشی در حال حاضر با تخفیف مناسبی روبرو خواهید بود. قیمت این گوشی شرکت هوآوی در هنگام عرضه ۵۹۹ یورو ( حدود ۷۱۰ دلار ) بود اما قیمت آن هم اکنون ۵۲۴ دلار می باشد که شما می توانید از ۱۸۶ دلار تخفیف در قیمت برخوردار شوید.

Huawei P10 Plus، گوشی بزرگتر از P10 با قابلیت صرفه جویی بیشتر

اگر به دنبال صفحه ی بزرگتر از ۵٫۱ اینچ هستید می توانید گوشی Huawei P10 Plus را در اولویت خرید خود قرار دهید و صرفه جویی بیشتری نیز انجام دهید. در ابتدا این گوشی با قیمت ۷۴۹ یورو (حدود ۸۸۸ دلار) عرضه شد اما در حال حاضر قیمت فروشگاهی آن حدود ۶۴۹ دلار است. البته قیمت نسخه های نقره ای و سیاه  قدری گرانتر و با قیمت ۶۹۹ دلار عرضه می شود. یعنی با خرید این نسخه ها ۱۸۹ تا ۲۳۹ دلار تخفیف عاید شما می شود. البته نسخه های آبی و سبز این گوشی ها هیچ افتی نداشته اند و با همان قیمت به فروش می رسند.

Sony Xperia XZ، دارای قابلیت فیلمبرداری slow motion

حضور شرکت سونی در نمایشگاه Mobile World Congress درخشان بود و این شرکت دو گوشی در این نمایشگاه عرضه نمود. دوربین Motion Eye با قابلیت ضبط سوپر اسلو موشن و ۹۶۰ فریم بر ثانیه است که تنها در دو گوشی شرکت سونی یعنی XZ Premium و نسخه کوچکتر آن Xperia XZs بکار رفته است. نسخه کوچکتر این گوشی با قیمت ۶۹۹ دلار عرضه شد اما هم اکنون قیمت آن ۵۳۶ دلار ( ۱۶۳ دلار کمتر ) می باشد. این روند نزولی باز هم ادامه خواهد داشت زیرا احتمالا در نمایشگاه IFA  ۲۰۱۷ گوشی جدیدی جایگزین آن خواهد شد.

 

(Visited 239 times, 1 visits today)
  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.