نتیجه نظرسنجی: بهترین رقیب آیفون ۸ از نظر کاربران

از زمان عرضه سامسونگ گلکسی اس ۸ ، شایعات و بحث های زیادی پیرامون عرضه آیفون ۸ به وجود آمد، تا جایی که شایعاتی مبنی بر عرضه دو تا سه مدل مختلف گوشی هوشمند از سوی شرکت اپل هم مطرح گردید. آیفون ۸ به زودی عرضه خواهد شد و اگر شرکت اپل طبق عادت همیشگی خود عمل کند بایستی تا ماه سپتامبر این گوشی معرفی شده و بعد از مدت کوتاهی در اختیار کاربران قرار بگیرد، ولی برای آیفون ۸ احتمال تاخیر در معرفی و عرضه به علت بهبود قطعات رسانه ای داده اند. این نسخه از آیفون که قیمتی در حدود ۱۰۰۰ دلار برای آن پیش بینی می شود در واقع دهمین نسل بعد از گوشی اولیه ی آیفون است. هر چند که تا الان اطلاعات زیادی از مشخصات فنی این گوشی در دسترس نیست و فقط احتمالاتی در مورد پردازنده قدرتمند A11 و حافظه داخلی ۲۵۶ گیگابایتی آن داده اند ولی بدون شک این گوشی پرسر و صدا خواهد بود.

به نظر شما کدامیک از گوشی های اندرویدی یارای مقابله با این پرچمدار شرکت اپل را دارا می باشند؟ در یک نظر سنجی توسط یک سایت معتبر از کاربران مختلف این سوال پرسیده شده که مشروح نتیجه به شرح ذیل است:

در این نظرسنجی از کاربران سوال شد که کدام یک از گوشی های اندرویدی رقیب جدی پرچمدار بعدی شرکت اپل ، یعنی آیفون ۸ خواهد بود؟ ستاره ی فعلی جهان یعنی سامسونگ گلکسی S8 فقط توانست میزان ۲۲ درصد آراء را به خود اختصاص دهد؛ اما در مقابل دو گوشی دیگر که به زودی رونمایی خواهند شد جایگاه بالاتری را به خود اختصاص دادند، این دوگوشی عبارتند از Note 8 که ۲۵ درصد آرا را به خود اختصاص داده است و گوشی Google Pixel 2  که ۲۶ درصد آراء را کسب نمود. میزان آرا برای گوشی بعدی G بزرگ چندان قابل توجه نیست و در ردیف سایر قرار گرفته است. در شکل ذیل نتیجه نهایی این نظر سنجی را می بینید.

شما نیز می توانید نظر خود را از طریق کامنت به ما اعلام نمایید.

(Visited 287 times, 1 visits today)
  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.