آیا با گوشی LG G6 خود مشکل دارید؟

تلفن های هوشمند برتر از جدیدترین و با کیفیت ترین نام های تجاری هم سهم خود را از مشکلات دارند و LG G6 نیز از این قضیه مستثنی نیست. تاکنون برخی از کاربران مشکلات نرم افزاری گزارش کرده اند و حتی برخی از آنها ممکن است سخت افزاری باشند. اگر در گوشی LG G6 خود به پیامهای عجیب و غریب بر می خورید یا با اسکنر اثر انگشت این گوشی مشکل دارید، این پست را بخوانید.

پیام  Device corrupt گوشی LG G6

برخی از کاربران LG G6 اعلام کرده اند که بعد از سقوط گوشی با پیغام خطایی با عنوان “Your device is corrupt. It cannot be trusted and may not work properly” روبرو شده اند، در ادامه شما را به یک لینک با مسیر  (g.co/ABH)  هدایت می کند تا معنای این خطا را در آنجا ببنید. بعد از نمایش مشکل به مدت ۱۰ ثانیه، گوشی شما به صورت خودکار بوت می شود و مجددا راه اندازی می شود. تا الان راه حل کاملی برای این مشکل ذکر نشده و ریست کردن و راه اندازی مجدد این گوشی حتی برای چند بار شاید مشکل شما را برطرف کند و اگر با این کار هم مشکل حل نشد مجبور به بازگشت به تنظیمات کارخانه هستید.

پیغام خطای “Moisture in USB port” 

پیغام “Moisture in USB port” که توسط برخی از کاربران گزارش شده است مربوط به وجود رطوبت در پورت USB می باشد، البته این پیغام زمانی که اصلا رطوبتی وجود ندارد نشانه وجود یک مشکل است. از آنجایی که برخی اوقات با وجود وصل بودن کابل USB مربوط به شارژ یا … گوشی های G6 وسیله جانبی مربوطه را نشناخته است، امکان سخت افزاری بودن این مشکل زیاد است؛ دلایلی هم که برای به وجود آمدن و حل این مشکل تا بحال ذکر شده اند هم موید همین قضیه است. اتصال ناقص کابل USB ، خراب بودن کابل و … از جمله دلایل ذکر شده برای این پیغام خطا ذکر شده اند و تمیز کردن پورت USB و محل اتصال هم از جمله راه حل های رفع این مشکلات عنوان شده اند.

پیغام خطای مربوط به جک هدفون

وجود صدای پس زمینه ، قطع و وصلی های گاهگاه ، فعال شدن غیرضروری Google Assistant و … از جمله مشکلاتی است که به هنگام اتصال هدفون گزارش شده است، مشکلاتی شبیه به این در مدل G3 گوشی های هوشمند این شرکت کره ای هم وجود داشت که به مرور رفع گردید. برای رفع این مشکل نیز استفاده از یک هدفون با میکروفون داخلی پیشنهاد شده است.
وجود مشکل در اسکنر اثر انگشت

وجود برخی مشکلات از جمله کندی و یا عدم شناخت اثر انگشت در حسگر اثر انگشت این گوشی گزارش شده است که البته جنبه عمومی نداشته و امکان دارد مشکل از تعریف اثر انگشت باشد، معرفی مجدد اثر انگشت ، تعریف دوباره یا چندباره یک اثر انگشت برای شناخت راحت تر و پاک کردن حافظه کش از مسیر Settings > General > Phone management > Device storage > Internal storage از جمله راه حل های رفع این مشکل هستند.

(Visited 1,842 times, 1 visits today)
  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.