با استفاده از این نرم افزارهای اندرویدی درآمد کسب کنید

وقتی نیم نگاهی به گوشی خود می اندازیم، بیشتر بصورت یک دستگاه هزینه بر به نظر می رسد تا یک دستگاه پول ساز، شما انواع هزینه ها از جمله  هزینه خرید ، هزینه مکالمه ، هزینه اینترنت ، هزینه نصب نرم افزار و … را برای این دستگاه کوچک متحمل می شوید. خوشبختانه تعدادی از برنامه های اندرویدی در Google Play وجود دارند که می تواند در جبران برخی از این هزینه ها به شما کمک نماید. در متن ذیل برخی از این برنامه های کاربردی را به شما معرفی می کنیم.

Google Opinion Rewards

شاید اینکه گوگل نرم افزاری طراحی کرده است که با استفاده از آن می توان درآمد کسب کرد تعجب برانگیز باشد. با پاسخ به برخی نظر سنجی ها که در Google Opinion Rewards  قرار گرفته است اعتباری از سوی Google Play به شما تعلق خواهد گرفت. هنگامیکه یک نظرسنجی جدید برای نرم افزار آماده می شود به شما یک هشدار ارسال می گردد و کافیست وقت بگذارید و به سوالاتی پاسخ دهید که خیلی هم سخت نیست و وقت زیادی نمی خواهد. هنگامیکه  نظر سنجی  را به پایان رساندید، اعتبار شما شارژ می شود و با استفاده از آن قادر خواهید بود نرم افزار ، موسیقی و … دانلود نمایید. اغلب نظرسنجی ها دارای زمان تکمیل هستند، بنابراین پاسخ به سوالات را به تعویق نیاندازید و در اسرع وقت آنها را تکمیل کنید.

PiniOn

از این نرم افزار برای کسب درآمد در زمینه ی عکس ، پاسخ درباره نظرسنجی ها ی سرویس ها ، برندها ، محصولات و تحقیقات مختلف می باشد. کارهایی که این نرم افزار از شما میخواهد تا انجام دهید بسیار ساده و سریع است. مثلا ممکن است برای انجام یکی از کارها مجبور شوید از خانه خارج شوید، اما شاید همین یک توفیق اجباری باشد. شما می توانید این گونه کارها را تنظیم کنید و در یک زمان پشت سر هم انجام دهید. مثلا ممکن است یکی از کارها شرکت در نمایشگاه کتاب و یا یک همایش فضای مجازی باشد. هر چقدر بیشتر این ماموریت ها را انجام دهید و یا در همایش های بیشتری شرکت نمایید پول بیشتری کسب خواهید کرد. شما قادر هستید شماره حساب تعیین کنید و پول به حساب شما واریز شود. ( البته احتمالا حساب ارزی)

Freelancer

Freelancer یک برنامه  برای کسب درآمد آنلاین و لحظه ای در اینترنت نیست بلکه برای این است که شما شغل های آزاد را که برای شما درآمدساز هستند را بیابید. کارفرمایان پروژه ها و مشاغل مختلف ، پیشنهادهای خود که شامل زمان اجرا و میزان خدمات است را در این برنامه عرضه می نمایند و شما پس از دیدن شرایط می توانید با کارفرمایان عقد قرارداد نموده و پروژه ی لازم را انجام داده و پول دریافت نمایید.

MintCoins

از طریق این نرم افزار شما پول واقعی ولی قدری کم به دست می آورید. تنها کافیست برنامه  های کاربردی رایگان ، فیلم ها ، موزیک ها و . . .  را دانلود کنید و یا در برخی سایت ها ثبت نام نمایید. اگر این کارها را انجام دهید سکه های مجازی به شما داده می شود و پس از اینکه این مقدار به ۱ دلار رسید می توانید درخواست واریز پول به حساب نمایید و یا می توانید منتظر بمانید تا سکه هایتان بیشتر شود.

AppCasher

در صورتی که به تست برنامه های تازه طراحی شده علاقمند هستید و می توانید برای این کار وقت بگذارید، این نرم  افزار به شما کمک شایانی می کند. شما می بایست نرم افزار های در حال تست را نصب و اجرا نمایید و اعتبار مجازی کسب نمایید. این اعتبار می تواند بصورت کارت هدیه به شما اهدا شود که با استفاده از آن می توانید محصولاتی که در سایت های Amazon و iTunes هستند را خریداری نمایید. این قابلیت وجود دارد تا نرم افزار های در حال تست شرکت ها را به دوستان خود پیشنهاد کنید تا نصب و کد شما را وارد کنند و به ازای هر نفر که این کار را انجام دهد اعتبار بیشتری کسب کنید.

Foap

آیا تا به حال به درآمدزایی از طریق عکسهایتان فکر کرده اید؟ شما می توانید عکسهایی که دارای پارامترهای  مورد نیاز باشند را آپلود نموده و آنها را بفروشید. همه عکسها برای خرید باز گذاشته شده است. وقتی که سرمایه شما به ۵ دلار رسید پول شما آزاد می شود و می توانید برداشت نمایید.

CashPirate

این نرم افزار یک برنامه کاربردی است که امتیاز را به پول نقد تبدیل می کند. کاربران ثبت نام شده می بایست اقداماتی از قبیل تست نرم افزار ها ، شرکت در نظر سنجی ها ، انجام بازی های مختلف و دعوت دوستان به پیوستن به کاربران این نرم افزار را انجام دهند و به ازای هر ۱۰۰۰ امتیاز معادل ۱ دلار پول نقد که قابلیت خرید از فروشگاه هایی مانند Play Store را نیز دارا می باشد به دست آورند.

(Visited 12,307 times, 1 visits today)
  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

1 دیدگاه در حال حاضر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.