بهترین بازی های رایانه ای یا کنسولی قابل اجرا در اندروید

اگر جزء افرادی هستید که بازی های رایانه ای و کنسول انجام می دهید و به آنها علاقمند هستید مطالعه این پست را از دست ندهید. در این مقاله برخی از بهترین بازی های رایانه ای یا کنسولی که برای اندروید بازطراحی شده اند را به شما معرفی خواهیم کرد. توجه داشته باشید که این لیست جامع، تمام بازی های از این دست نیست ، بلکه برخی از بهترین های آنهاست.

*بازی ها با زمینه ی ورزشی *

FIFA Mobile Football برای طرفداران فوتبال :

چگونه می توان از نسخه جدید FIFA, EA’s 2017  به سادگی گذشت  و در لیست انتخابی خود قرار نداد؟ در حال حاضر قطعا نسخه ی موبایلی فوتبال فیفا ۲۰۱۷ یکی از بهترین بازی های ورزشی است. این  بازی جالب دارای ویژگی هایی همچون AI بهتر ، گرافیک بهتر  و تمام مسابقات جدید می باشد. ویژگی جالبی که در سال جدید به آن اضافه شده است این است که بازیکنان نسبت به به رویدادهای بازی عاطفی تر و احساسی تر هستند. سازندگان بازی به تکمیل تیم ها با توجه به تغییرات تیم ها  نیز توجه بیشتری نموده اند.

این بازی  یک عنصر جدید در دنیای Electronic Arts است، چون بطور انحصاری با حجم کمتر از ۱۰۰ مگا بایت برای تلفن همراه طراحی شده است. یکی از معایب بازی این است که نیاز به اتصال دائمی به اینترنت دارد و خرید هر بازیکن هزینه بر است. یکی دیگر از معایب این است که برخی از بازیکنان در بعضی تیم ها قویتر از سطح واقعی شان طراحی شده اند و این تعادل  رقابت را به هم می زند.

نسخه ی برنامه : ۶٫۱٫۱

اندازه برنامه : ۳۰٫۱ مگابایت

سازگاری برنامه : Android 4.1 و بالاتر

قیمت : رایگان ( برخی از هزینه ها در داخل برنامه )

 MyNBA2K17 برای طرفداران بسکتبال :

در زمینه ی ورزشی تنها برای طرافداران فوتبال بازی طراحی نشده است، بلکه طرفداران بازی بسکتبال نیز بازی مختص خودشان یعنی نسخه ی تلفن همراه  NBA 2K17  با عنوان MyNBA2K17 را جهت بازی در دسترس دارند. همانند بازی فوق، انتظار لذت و تجربه ی بازی در کنسول را نداشته باشید، اما این بازی در حد خود خیلی خوب و با گرافیک مناسب است. به طور کلی MyNBA2K17 قطعا بهترین بازی بسکتبال در سیستم عامل اندروید است اما احساس بازیکنان آن طور که در بازی فوتبال فوق مشهود است در این بازی کمتر است.

نسخه ی بازی : ۰٫۰٫۲۷

اندازه : ۵۰ مگابایت

سازگاری : Android 4.3 به بالا

قیمت : رایگان

* بازی ها با زمینه ی فکری *

TETRIS برای طرفداران بازی های  پازل:

در قلب بازی های رایانه ای یک بازی وجود دارد که بخشی از خاطرات کودکی مردم را تشکیل داده است و آن TETRIS است. پس از استقبال فوق العاده در زمان عرضه ی بازی، نسخه های کنسولی و اندرویدی این بازی نیز مورد اقبال عموم قرار گرفته است ولی قدری از نسخه اصلی فاصله گرفته است. این بازی در واقع برای موبایل طراحی شده است اما دارای یک ویژگی اضافی نسبت به نسخه ی اصلی است. به لحاظ راحتی کار با پازل ها، این بازی بسیار دلپذیر و راحت است. گرافیک بازی قدری پایین است ولی نسبت به  نسخه ی Game Boy بهتر شده است. حالت های بازی لذت بخش است ولی بازی دارای تاخیر یا پرش نیست. تنها چیزی که قدری  دلپذیر نیست وجود تبلیغات موردی در بازی است.

نسخه برنامه : ۲٫۲٫۱۴

اندازه برنامه : ۵۵٫۲ مگابایت

سازگاری برنامه : Android 3.0 به بالا

قیمت : رایگان بهمراه برخی هزینه ها در داخل بازی

بازی Sonic The Hedgehog:

شاید بتوان شخصیت Sonic را به عنوان مشهورترین شخصیت دنیای بازی های SEGA دانست. این بازی بصورت رایگان در اختیار کاربران برای سیستم عامل اندروید است. این بازی تنها بازی با زمینه ی سگا برای سیستم عامل اندروید نیست بلکه ۴ بازی دیگر نیز با همین وضعیت در دسترس کاربران است. برای کسانی که با این بازی آشنا نیستند باید گفت Sonic یک شخصیت خاص با لباس آبی است که به جلو حرکت می کند و باید ضمن پرش در موقعیت های مختلف از امتیازت سر راه بهره ببرد. این شخصیت خیلی سریع می دود بنابراین باید بر روی بازی متمرکز باشید. این بازی رایگان است اما تبلیغات آن قدری آزار دهنده است اما برای رهایی از تبلیغات باید حدود ۲ دلار بپردازید. این بازی  بسیار سرگرم کننده و پر از حوادث مختلف است و به شما لذت خاصی خواهد داد.

نسخه بازی : ۳٫۰٫۱

اندازه : ۴۸٫۲ مگابایت

سازگاری : Android 4.0.3 به بالا

قیمت : رایگان بهمراه پرداخت در داخل بازی

بازی Crazy Taxi :

این بازی نیز یکی از بازی های هیجانی است، این بازی یادآور بازی Crazy Taxi است که توسط  Dreamcast منتشر شد می باشد. آن بخش از بازی که  هنگام عبور از تپه ها بمب ها منفجر می شوند و شما با گوش دادن به موسیقی گروه Offspring دیوانه وار به جلو می رانید بسیار لذت بخش است. این بازی به لحاظ راحتی و لذت بهتر شده و خبر خوب اینکه Crazy Taxi رایگان است.

نسخه بازی : ۲٫۰

اندازه : ۲۴۱٫۶ مگا بایت

سازگاری : ۴٫۱ یا بالاتر

قیمت : رایگان بهمراه هزینه های داخل بازی

(Visited 329 times, 1 visits today)
  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.