بهترین بازی های اندرویدی ( ماه جولای )

در این بخش سه بازی جدید برای ماه جولای را به شما معرفی خواهیم کرد، این سه بازی Sonic the Hedgehog ، Turretz و Angry Birds Evolution می باشد.

Turretz

برای طرافداران بازی های رایانه ای این بازی فوق العاده است. این بازی شامل نبردهای فضایی است که یادآور گرافیک و سبک بازی Galaga می باشد. هدف بازی این است که شما از سیاره خودتان با استفاده از برج های مخصوص دفاع ، محافظت کنید. شما در واقع سیاره را حرکت می دهید تا از شلیک دشمنان در امان باشد و اگر دشمنان را مورد هدف قرار دهید امتیاز ( پول ) کسب می کنید تا تسلیحات بیشتری خریداری نمایید.

نحوه ی بازی ساده است و هندلینگ مناسبی دارد و شما پس از یک آموزش کوتاه وارد بازی می شوید. شما باید از استراتژی های مناسب بهره گیرید تا به خوبی عمل کنید. این بازی رایگان است ولی در داخل بازی برای خرید تسلیحات بیشتر برخی هزینه را باید انجام دهید.

Sonic the Hedgehog

این بازی جزء مجموعه بازی های کلاسیک Sega Forever است که در گوشی های هوشمند نصب می شوند. در این بازی همان شاکله ی بازی ها قرار دارد به انضمام بسیاری از نوستالژی های قدیمی. شما دو دسته ی بر روی صفحه نمایش در اختیار دارید تا با آنها بازی کنید و این بازی به نحوی طراحی شده که ناامید کننده و خسته کننده نیست. این بازی و سایر بازی های ارائه شده توسط Sega Forever به صورت آنلاین و با قابلیت ذخیره cloud است که این قابلیت ها برخلاف خود بازی ها دیگر سنتی نبوده و مدرنیزه شده است. بازی رایگان است اما تبلیغات آن ممکن است قدری آزار دهنده باشد. اگر می خواهید از شر تبلیغات راحت شوید باید نسخه ی پولی آن به مبلغ ۱٫۹۹ دلار را تهیه نمایید.

Angry Birds Evolution

بیش از دوازده نسخه بازی Angry Birds به بازار عرضه شده است که هرکدام از یک سهم و نسبت فرانشیز خاص خود برخوردار است. برخی از این بازی ها شامل مسابقه است ، برخی از آنها شامل جنگ ستارگان است و این نسخه ی بازی کاملا متفاوت است. این بازی تقریبا شبیه به همان بازی های انگری برد است با این تفاوت که بسیار حیرت انگیز و سرم کننده است. اگر دوست دارید برخی از خوک ها و یا آدم های خوک صفت را تنبیه و تادیب کنید این بازی فوق العاده است، زیرا این بازی نبرد مستقیم با آنهاست. سطح دشواری بازی با زمان بازی متناسب است و هرچقدر مدت بازی طول می کشد سطح دشواری آن بیشتر می شود و شما گروه پرندگان خود را نیز می توانید افزایش دهید.  شما پرنده خود را مشخص می کنید و در منطقه ای پرتابی که تعیین می کنید شلیک می کند. نصب این بازی نیز رایگان است و برخی هزینه ها در داخل بازی است.

(Visited 96 times, 1 visits today)
  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.