بهترین بازی های Pokémon

Pokémon نشان خود را در تلویزیون و دستگاه های بازی تثبیت کرد. امروزه طرفداران بازی های اندرویدی به بازی های Pokémon علاقمند شده اند و پیگیر نسخه های مختلف این بازی هستند. در متن ذیل تعدادی از این بازی ها را به شما معرفی می کنیم.

Pokémon GO : ستاره ی نمایش

آیا این بازی واقعا نیاز به معرفی دارد؟ در سال گذشته این بازی جنجال های مختلفی به پا کرد، چون کاربران و طرفداران آن به نوعی دوران کودکی خود را کشف کرده بودند. به طور خلاصه شما می توانید این بازی را در هر مکانی به همراه داشته و با استفاده از دوربین گوشی به قابلیت های واقعی آن دسترسی پیدا کنید.

این بازی خیلی زود محبوب شد و گفته می شود پس از چند روز این محبوبیت قدری افت کرد اما سازندگان این بازی کاملا می دانستند که چگونه پایگاه جامعی  در بین کاربران برای خود دست و پا کنند. به تازگی یک نسخه ی بروزرسانی این بازی عرضه شده است که به کاربران تجربه ی متفاوتی از بازی ارائه می کند تا آنها را مجاب کند که به طور مرتب این بازی را پیگیری و بازی کنند.

نسخه بازی : ۰٫۶۳٫۴

حجم بازی : ۸۵٫۹ مگا بایت

سازگاری بازی : اندروید ۴٫۴ و بالاتر

قیمت : رایگان ( البته داخل بازی برخی خرید ها وجود دارد.)

Pokémon : نسخه جدید Magicarp Jump

قبل از انتشار بازی Pokémon GO ، تعدادی از بازی های Pokémon وجود داشت اما این بازی نشان داد که این نوع بازی ها چه پتانسیل زیادی دارند . مدت زیادی طول نکشید تا این بازی به مقصد خود برسد و یک ژانر متفاوت در این بازی ها شود.  در این بازی با استفاده از بدترین پکمون ها با نام Magicarp مبارزه می کنید. شما باید آنها را بیابید و آموزش دهید ( همانند tamagotchis ) و در نهایت وقتی به قدر کافی قدرتمند شدند  به مبارزه خواهید پرداخت. نیازی نیست که از جای خود بلند شوید و شما قادرید این بازی را بر روی تخت خود نیز انجام دهید.

این بازی فوق العاده سرگرم کننده است اما اگر می خواهید در بازی پوکمن غرق شوید باید به دنبال بازی دیگری از این نوع باشید.

نسخه برنامه : ۱٫۱٫۰

حجم برنامه : ۵۹٫۱ مگا بایت

سازگاری برنامه : اندروید ۴٫۱ با بالا

قیمت : رایگان ( برخی هزینه ها در داخل بازی )

Pokémon TCG Online : بازی کارتی Pokémon

این بازی یک نوع کاملا متفاوت از نوع بازی های Pokémon است که در آن باید کارت جمع آوری کنید. این بازی نوع دیجیتالی بازی های جمع آوری کارت است. شما با یک حریف مواجه هستید که یا می تواند انسان باشد و یا هوش مصنوعی  و طبق سنت قدیمی ، هر دو ی شما باید کارت ها را بیابید. هدف این بازی این است که شما بهترین کارت ها یا ورق ها را جمع آوری کنید و در نهایت برنده شوید. این بازی هم برای اندروید و هم برای iOS ارائه شده و حتی در ویندوز و MacOS نیز قابلیت بازی دارد.

نسخه بازی : ۲٫۴۵٫۰

حجم بازی : ۲۵٫۰۹ مگا بایت

سازگاری بازی : اندروید ۴٫۰ یا بالاتر

قیمت : رایگان ( برخی هزینه ها در داخل بازی )

Camp Pokémon : یک بازی برای کشف جهان Pokémon

Camp Pokémon یک بازی ویژه در نوع خود است و از روش دیگری استفاده کرده است. بازی های ذکر شده در بالا همه اهداف خاصی دارند اما این بازی هدف خاصی را دنبال نمی کند و این بازی در بازه دنیای Pokémon  است. شما در یک جزیره قرار می گیرید که در آن فعالیتهای مختلفی باید انجام دهید. این فعالیتها شامل جستجوی پوکمون ها تا مبارزه با آنها می باشد.

انتظار گرافیک بالا در این بازی نداشته باشید. هدف از این بازی ارائه یک تجربه ساده و متنوع از فعالیت های مختلف است و هدف تمرکز بر روی یک فعالیت  ویژه نیست. بعلاوه  اینکه این بازی هم برای کودکان و هم برای بزرگسالان  سرگرم کننده و مناسب است اما ممکن است پس از مدتی خسته کننده باشد.

نسخه بازی : ۱٫۲٫۶

حجم برنامه : ۱۷۹ مگا بایت

سازگاری : اندروید ۲٫۳ به بالا

قیمت : کاملا رایگان

(Visited 460 times, 2 visits today)
  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

2 دیدگاه در حال حاضر

  1. عالی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.