Huawei Mate 10 در راه است

شرکت هوآوی مسیر رشد استثنایی خود را ادامه می دهد. پس از فروش تحسین برانگیز Mate 9 ، این تولیدکننده ی چینی در حال آماده سازی جانشین این گوشی یعنی Mate 10  است. این فروش ممکن است در بازار رقابتی فعلی تکرار شود چون این گوشی از  پردازنده قدرتمند Kirin 970 که با فرآیند ۱۰ نانومتر ساخته شده است بهره خواهد برد.

تاریخ و قیمت عرضه ی Huawei Mate 10 :

اگر شرکت هوآوی تصمیم به پیشی گرفتن از برنامه ی زمانی عرضه ی گوشی های خود نگیرد انتظار می رود این گوشی در ماه نوامبر سال جاری عرضه شود. قیمت گوشی قبلی یعنی Mate9 در حدود ۵۹۹ دلار بود که با توجه به امکانات جدید این گوشی قیمت آن بیشتر خواهد بود.

مشخصات فنی گوشی Huawei Mate 10 :

گوشی جدید شرکت هوآوی پتانسیل این را خواهد داشت که به یک غول در زمینه ی عملکرد تبدیل شود. به گفته ی Pan Jiutang که یک تحلیلگر است ، فبلت آینده ی شرکت هوآوی از پردازنده پرقدرت Kirin 970 بهره خواهد برد که توسط خود شرکت هوآوی ساخته شده است. این پردازنده همانند Kirin 960 است که به جای استفاده از فناوری ۱۶ نانومتری از فرایند ۱۰ نانومتری در آن استفاده شده است که به نظر می رسد این اقدام باعث کارایی و عملکرد بهتر گوشی باشد.

این پردازنده ی جدید حتی می تواند با آخرین پردازنده های مورد استفاده توسط سامسونگ یعنی Snapdragon 835 و Exynos 8895 رقابت کند، این پردازنده دارای ۸ هسته ، ۴ ARM Cortex-A73 با سرعت ۳ گیگا هرتز و ۴ ARM Cortex-A53 با سرعت ۱٫۸ گیگا هرتز خواهد بود. گرافیک گوشی نیز Mali-G71 MP8 خواهد بود.

برای دیدن این آخرین پرچمدار شرکت Huawei باید تا ماه نوامبر ( آبان ماه ) صبر کنیم.

(Visited 289 times, 1 visits today)
  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.