بهترین بازی های اندروید در تیر ماه ( ژوئن)

بازی های بسیار زیادی برای سیستم عامل اندروید طراحی و عرضه شده اند و هر ماه به این بازی ها افزوده می شود. اما اینکه کدام یک از این بازی ها مناسب است بسیار وقت گیر است. اما ما در این سایت تلاش می کنیم تا بهترین آنها را برای شما معرفی کنیم. در این ماه ما سه بازی Asphalt Street Storm Racing ، Pokémon Magikarp Jump و Galaxy on Fire 3 Manticore را به شما معرفی می نماییم.

Asphalt Street Storm Racing

آیا به سرعت علاقمندید؟ بازی جدید Asphalt که توسط Gameloft عرضه شده است، یکی از هیجان انگیزترین بازی های مسابقه ای است که تمرکز آن بر روی دنیای وحشی سرعت در مسابقه است. در این بازی شما می توانید در چندین شهر مانند پاریس ، نیویورک ، هنگ کنک رانندگی کنید. برای این که این رانندگی جذاب تر باشد شما باید با چالشهایی مانند آب و هوای طوفانی ، باران  و برف دست و پنجه نرم کنید.

حالت تک نفره بازی سرگرم کننده است، اما حالت چندنفره ( مسابقه ای ) فوق العاده هیجان انگیز است. شما در یک لحظه می توانید از سه بازیکن سبقت بگیرید و جلو بیفتید. در این بازی با پرذاخت پول به باندهای مافیا می توانید ماشین های رقیب را کنار بزنید و همچنین یک مجموعه ی کوچکی از ماشین های مختلف را برای خود گردهم بیاورید.

گرافیک این بازی به ویژه بازتاب نور در بازی به قدری بالاست که شبیه به دنیای واقعی است. جزئیات بازی در شهرها به قدری جذاب است که ممکن است سرعت را کاهش دهید تا اطراف را مشاهده نمایید.

Pokémon Magikarp Jump

همانطور که شما هم حدس زدید این بازی برای طرفداران Pokémon است. خب در این مجال ما Pokémon GO و ماجراجویی های آن را کنار می گذاریم و بر روی Magikarp تمرکز می کنیم. طرفداران tamagotchis می توانند چیزهایی که دوست دارند را در این بازی تجربه کنند. هدف این است که بازی Pokémon  نمو پیدا کند. بازی شاید بخشی از فعالیت های روزانه شما باشد اما طرفداران Pokémon دوست دارند تا هر لحظه به مراحل بازی خود دسترسی داشته باشند  و نه اینکه در محل یا تاریخ خاصی به آن دسترسی پیداکنند.

در اولین نگاه قضاوت کاربران ممکن است این باشد که بازی برای سنین پایین طراحی شده است چون گرافیک آن ساده است و از رنگهای روشن و طراحی های سرگرم کننده استفاده شده است، اما این طراحی مانع از جذب کاربران به این بازی نخواهد شد و حتی طرافداران  Pokémon  و tamagotchi هم علاقمند خواهد بود.

Galaxy on Fire 3 Manticore

این بازی برای طرفداران  بازی های علمی تخیلی و خلبانان سفینه های فضایی طراحی شده است. ممکن است شما حس کنید که در عملیات های بازی Death Star قرار دارید اما در واقع این بازی نجیبانه نیست چون شما به عنوان یک مزدور در جهان هستید که در آن هرج و مرج پادشاهی می کند. در حالی که سناریو بازی قدری دلتنگ کننده است اما این موضوع خیلی مهم نیست، زیرا بازی سرگرم کننده و رایگان است. این بازی یک نقطه ضعف دارد و خلبانی در این بازی قدری دشوار است، بنابراین باید صبر و حوصله به خرج دهید تا به آن عادت کنید و یاد بگیرید. اگر می خواهید بازی را دانلود نمایید حتما از وای فای استفاده کنید چون حجم بازی  حداقل یک گیگابایت است.

محیط بازی نسبتا تاریک است چون اتفاقات در فضا می افتد و بازی در یک فضای روشن و آفتابی حس فضا را به شما نخواهد داد، با این وجود شما از گرافیک بازی لذت خواهید برد چون کاملا به امکانات بالقوه احاطه دارید. این بازی زیبا ، سریع و روان است و دقیقا همان چیزی است که  یک طرافدار چنین بازی هایی انتظار دارد.

(Visited 97 times, 1 visits today)
  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.