گوشی GOOGLE PIXEL 2، قیمت ، تاریخ عرضه ، مشخصات و شایعات

گوشی Google Pixel 2 در راه است، بعد از عرضه ی موفقیت آمیز Pixel XL و Google Pixel به نظر می رسد گوگل به دنبال عرضه گوشی Pixel بعدی خود است. بر اساس شایعات این شرکت مشغول کارکردن بر روی دو پروژه با نامهای Walleye و Taimen  به عنوان مدل پایه و قبلت GOOGLE PIXEL 2 می باشد.

قیمت و تاریخ عرضه Google Pixel 2 

در طی MWC 2017 ، آقای ریک اوسترلو رئیس بخش سخت افزار گوگل به بیان جزئیاتی از گوشی جدید گوگل پرداخت، اول اینکه این گوشی در سال جاری عرضه خواهد و شد ودوم اینکه این گوشی یک گوشی برتر خواهد بود. به نظر می رسد این گوشی در اکتبر ۲۰۱۷ معرفی شود و احتمالا گوگل با عرضه این گوشی به روال قیمت های بالای آیفون پایان دهد؛ احتمالا این مدل با قیمت های ۶۴۹ دلار و ۷۶۹ دلار شروع به کار کند. اگر چه به نظر می رسد کار ساخت Google Pixel 2 نیز مانند Google Pixel و Google Pixel XL بازهم به شرکت HTC سپرده شود، ولی شایعاتی در ژاپن مطرح است که در ساخت این مدل LG با گوگل همکاری خواهدکرد. شرکت گوگل معمولا از نامهای موجودات دریایی برای مدل های مختلف گوشی های خود استفاده کرده است و به نظر می رسد این روند ادامه دارد. برای Google Pixel 2 نیز سه پروژه با نامهای Taimen ، walleye و muskie مطرح است، براساس ویژگی های فیزیکی این آبزیان وضعیت این سه مدل نیز تقریبا قابل حدس است، برای مثال بنا به اندازه احتمالا Taimen از دو مدل دیگر بزرگتر است، چرا که این آبزی از دوتای دیگر بزرگتر است.

مشخصات فنی و ساخت Google Pixel 2

گوگل چیزی در حدود ۸۸۰ میلیون دلار برای پروژه صفحه نمایش قابل انعطاف شرکت LG سرمایه گذاری می کند و به نظر می رسد این میزان سرمایه گذاری برای استفاده از فناوری صفحه نمایش انعطاف پذیر OLED در نسل بعدی گوشی های پیکسل است. به نظر می رسد این گوشی کماکان دارای جک هدفون ۳٫۵ میلی متری باشد. Google Pixel 2 درست مثل آیفون ۷ و سامسونگ گلکسی اس ۷  ضد آب خواهد بود. سازنده های گوشی های برتر همیشه با یک مشکل بزرگ مواجه هستند و آن این است که داشتن برخی امکانات بر روی کیفیت بقیه امکانات تاثیر می گذارد، برای مثال برخورداری از ویژگی هایی مانند ضد آب و گرد و خاک بودن بر روی سایر امکانات مانند دوربین و … تاثیر دارد؛ چرا که برای داشتن این ویژگی سازنده ناگریز از به حداقل رساندن درزها و … است. ولی براساس گفته ها به نظر می رسد گوگل سعی دارد برای Pixel 2 هر دوی این امکانات را یکجا فراهم بیاورد. این گوشی احتمالا دارای پردازنده Snapdragon 835 خواهد بود. Google Pixel 2 در دو مدل با صفحه نمایش های ۴٫۹۷ اینچی با کیفیت FULL HD و  ۵٫۹۹ اینچی با کیفیت OLED عرضه می شوند که هر دو از پردازنده Snapdragon 835 بهره می برند و گوشی کوچکتر ۴ گیگابایت رم و ۶۴ گیگابایت حافظه داخلی خواهد داشت و مدل با صفحه نمایش بزرگتر از ۴ گیگابایت رم و ۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی بهره می برد. در مورد سیستم عامل این گوشی هم باید گفت که انتظار بر این است که این گوشی باید از آخرین نسخه اندروید که در حال حاضر اندروید O می باشد برخوردار باشد.

(Visited 418 times, 1 visits today)
  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.