برنامه های کاربردی پیشنهادی برای تیر ماه (ژوئن)

پیگیری و بررسی مستمر برنامه های اندرویدی و انتخاب بهترین آنها کاری وقت گیر است ولی ما تلاش می کنیم با معرفی برخی از این برنامه ها شما را در این امر یاری کنیم، بنابراین تنها کاری که باید انجام دهید دانلود این برنامه ها و نصب آنها می باشد.

Socratic ( سقراط) :

هدف این برنامه یاری رساندن به دانشجویان و دانش آموزان در انجام تکالیفشان می باشد. نه فقط دانشجویان بلکه همه ی افرادی که با سوالی مواجه شده اند که به دنبال جواب هستند می توانند از این نرم افزار استفاده نمایند، ایده ی این نرم افزار ساده است :

برای پیدا کردن جواب سوال و یا معادله ی خاصی، ابتدا یک عکس از آن تهیه نموده و در نرم افزار قرار دهید. این برنامه جواب سوال شما را از طریق یاهو و یا ویکی پدیا می دهد. درواقع این نرم افزار زحمت شما برای تایپ کردن در گوگل  و جسجوی برای پاسخ را کاهش می دهد.

این برنامه فوق العاده مفید و دارای پتانسیل بسیار بالایی است اما از نقص در امان نیست. مشکل عمده ی نرم افزار تشخیص دستخط است. برخی کاربران از این موضوع اظهار  نارضایتی داشتند. این نرم افزار جدید است و قطعا با گذشت  زمان این نقیصه نیز برطرف خواهد شد.

نسخه تست شده نرم افزار : ۱٫۱٫۱

اندازه : ۶٫۷۱ مگا بایت

تطابق : اندروید ۴٫۱ به بالا

قیمت : رایگان

DirectChat :

اگر با پیام رسان فیس بوک کار کرده باشید؛ با برخی ویزگی ها مانند گروه های چت شناور و حباب های گفتگوی کوچک که بر روی صفحه نمایش ظاهر می شوند و اعلان تعداد پیام های خوانده نشده از برخی مخاطبین خاص را نمایش می دهند آشنا هستید. زمانی که شما بر روی حباب کلیک می کنید، یک پنجره برایتان باز می شود که شما قادر به پاسخ پیامها بدون باز کردن برنامه های پیام رسان خواهید بود.

با استفاده از این برنامه شما  نه تنها تمام قابلیت های فوق را خواهید داشت ، بلکه این برنامه با واتس آپ ، اسکایپ و بسیاری از برنامه های دیگر سازگاری دارد. نسخه ی پولی آن ویژگی های بیشتری نیز در اختیار شما قرار می دهد، بعلاوه اینکه از شر تبلیغات نیز خلاص هستید. اما نسخه رایگان آن فقط خوب کار می کند. برای اینکه نرم افزار کار کند می بایست برخی اجازات به نمایش اعلانات را به برنامه بدهید اما به طور کلی برنامه پایداری است و به خوبی کار می کند.

نسخه تست شده : ۱٫۱٫۸

حجم برنامه : ۷٫۲۲ مگا بایت

تطابق : اندروید ۴٫۳ به بالا

قیمت : رایگان

Keybase :

این برنامه نوع جدیدی از نرم افزار های پیام رسان است. شما می توانید به شبکه های اجتماعی خود متصل شوید (Twitter, Facebook و غیره)  و از طریق یک برنامه مرکزی که Keybase نام دارد با دوستان خود ارتباط برقرار نمایید. وقتی وارد برنامه شدید قادر خواهید بود تا به هرکدام از شبکه های اجتماعی که دوستانتان اکانت دارند پیام بفرستید.

این برنامه منبع باز است و انتها به انتهای پیامها رمز گذاری شده است. برای کسانی که تمایل دارند تا با استفاده از یک برنامه، گفتگوهای شبکه های اجتماعی مختلف خود را دسته بندی و مدیریت کنند، این برنامه فوق العاده است. فقط یک اشکال کوچک وجود دارد و شما می بایست برای اتصال به فیس بوک و توییتر ، یک پست ارسال نمایید که ممکن است برای همه مفید نباشد.

نسخه تست شده : ۱٫۰٫۲

حجم : ۳۶٫۷ مگابایت

تطابق : اندروید ۴٫۱ به بالا

قیمت : رایگان

(Visited 98 times, 1 visits today)
  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.