تاریخ عرضه ی Motorola Moto Z2

رویکرد Lenovo به گوشی های هوشمند با عرضه ی گوشی های Moto Z تغییر کرد و با توجه به امکانات این گوشی ها ، این تغییر رویکرد مناسب و ارزشمند بود. پس از عرضه ی برخی از ابزارهای جدید در نمایشگاه بین المللی تلفن همراه MWC 2017 مانند پد بازی و همچنین پس از انتشار گوشی Moto Z2 Play ، هم اکنون تاریخ عرضه ی گوشی Moto Z2 نیز اعلام رسمی شد.

طراحی گوشی Moto Z2  :

براساس تصاویر ارائه شده در فضای مجازی ، این گوشی نیز همانند Moto Z2 Play دارای قاب باریک و دو دوربین  که در پنل پشتی قدری از سطح مسطح قاب بیرون زده می باشد. همانطور که در تصاویر ذیل می بینید ، طراحی این گوشی همانند و مطابق با گوشی های Moto است.

همانطور که در عکس زیر می بینید  ،  محل قرار گرفتن Type C USB به همراه  جک هدفون مشخص شده است ، که این قابلیت ها در دو گوشی Moto Z و Moto Z force حذف شده بود.

مشخصات فنی گوشی Moto Z2  :

براساس اخبار درز کرده در فضای مجازی این گوشی دارای پردازنده Snapdragon 835 با ۶ گیگابایت رم  و صفحه نمایش ۵٫۵ اینچی با کیفیت  QHD خواهد بود. ظاهرا پیکسل دوربین این گوشی کاهش یافته اما در عوض سنسور دوربین ها بهتر و قویتر خواهد بود تا عملکرد دوربین در فضای تاریک بهتر باشد.

تاریخ عرضه ی گوشی Moto Z2 :

پس از عرضه ی رسمی گوشی Moto Z2 Play در هفته ی گذشته ، شرکت لنوو برای عرضه ی گوشی بعدی خود آماده می شود. آنطور که از عکس زیر پیداست ، تاریخ انتشار این گوشی ۲۷ ژوئن ۲۰۱۷ ( ۱تیر ماه ) خواهد بود.

 

(Visited 162 times, 1 visits today)
  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.