IOS 11 و ویژگی هایی که برای کاربران اندروید تازگی ندارد

مقایسه بین گوشی های آیفون و تلفن های هوشمند اندرویدی همیشه وجود داشته است، این مقایسه در حوزه سخت افزار کمی ناعادلانه است ولی در حوزه نرم افزاری این مقایسه اجتناب ناپذیر است.  گوگل و اپل به صورت مرتب در حال بهینه سازی سیستم عامل های خود می باشند و سیستم عامل های این دو شرکت بسیار نزدیک به هم هستند. در IOS 11 که به تازگی توسط اپل منتشر شده است برخی ویژگی های جدیدی اضافه شده است که برای کاربران اندروید چندان ناشناخته نیستند.

  1. Siri  مانند دستیار Google

یکی از موضوعات پر چالش در کنفرانس توسعه دهندگان در سراسر جهان (WWDC) شرکت اپل، بحث یادگیری های ماشینی که یکی از شاخه های هوش مصنوعی است می باشد. البته گوگل و سایر شرکت ها نیز پیش از این با ویژگی دستیار هوشمند وارد این مبحث شده بودند و این یکی از ویژگی های بزرگ این موتور جستجو گر بزرگ است. براساس گفته اپل ، Siri در IOS 11 بسیار طبیعی تر و هوشمند تر خواهد بود. با Siri شما می توانید در سیستم عامل IOS یک دستیار داشته باشید که قادر به ترجمه به زبان های چینی ، فرانسوی ، آلمانی ، ایتالیایی و اسپانیایی است.

۲٫ File Manager

این بروزرسانی فقط مخصوص آیفون ها نیستند، بلکه آی پدها نیز از این بروزرسانی بهره می برند. ابزارهای مدیریت فایل جزء ابزارهای اساسی اندروید هستند. explorer در حقیقت همان ابزار مدیریت فایل اپل در IOS می باشد که به کاربران اجازه دسترسی به فایل ها و پوشه ها و خدمات را می دهد.

(Visited 94 times, 1 visits today)
  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.