LG ممکن است دو نسخه جدید از گوشی G6 را در این ماه وارد بازار کند

براساس جدیدترین اخبار سایت کره ای ET News، شرکت LG برای نخستین بار قصد دارد دو مدل جدید از گوشی پرچمدار فعلی خود را روانه بازار نماید. براساس این خبر ، این دو مدل LG G6 Plus و LG G6 Pro نام دارند.

تاریخ انتشار Pro و LG G6 Plus

از آنجایی که این دو گوشی برگرفته از گوشی G6 هستند، نباید انتظار تغییر طراحی و یا امکانات زیادی از آنها داشت؛ احتمالا تفاوت های اصلی در ظرفیت ذخیره سازی ، قدرت پردازش و قیمت خواهد بود. براساس خبر این سایت کره ای این گوشی در پایان ماه ژوئن ۲۰۱۷ ابتدا در بازار کره و سپس در بازارهای جهانی عرضه خواهد شد.

قیمت و شایعات در مورد LG G6 Plus

گوشی LG G6 Plus با شارژ بی سیم که تا کنون فقط در نسخه های G6 مخصوص ایالات متحده وجود داشت به بازار خواهد آمد، این گوشی در دو مدل با حافظه های داخلی ۶۴ و ۱۲۸ گیگابایتی به بازار عرضه خواهد شد و قیمت آن کمی بیش از نسخه معمولی G6 برابر ۹۰۰۰۰۰ وون و چیزی در حدود ۸۰۰ دلار امریکا خواهد بود.

قیمت و شایعات در مورد LG G6 Pro

برخلاف LG G6 Plus ، گوشی LG G6 Pro با قیمتی کمتر از LG G6 معمولی به بازار عرضه می شود، این گوشی از حافظه داخلی کمتری نیز برخوردار است و در دو مدل با حافظه های داخلی ۳۲ و ۶۴ گیگابایتی در دسترس عموم خواهد بود. براساس اطلاعات منتشره در این خبر به غیر از ظرفیت حافظه داخلی ، بقیه ویژگی های این گوشی تغییر چندانی نکرده است. قیمت این گوشی نیز ۷۰۰۰۰۰ وون معادل ۶۲۳ دلار امریکا پیش بینی شده است.

تولید مدل های مشتق شده از مدل اصلی، راهکاری است که شرکت LG برای تنوع بخشی در حوزه قیمت و امکانات در نظر گرفته است؛ حال باید دید آیا این راهکار این شرکت را به هدف خود که همان افزایش فروش است می رساند؟

(Visited 298 times, 1 visits today)
  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.