شرکت OnePlus تولید ۳T را متوقف کرد !

احتمالا هفته گذشته ، بسیاری از شما کاربران اعلام شرکت وان پلاس مبنی بر احتمال توقف ۳T را مطالعه نکرده اید . تنها پس از ۷ ماه از انتشار OnePlus 3T شرکت وان پلاس تصمیم گرفت تا تولید این گوشی را متوقف کند. این تصمیم به احتمال زیاد به دلیل آماده سازی OnePlus 5  اتخاذ شده است.

البته گوشی OnePlus 3T هنوز در بازار مجود است ولی اگر تصمیم شما برای خرید این گوشی خیلی خوب جدی است زمان را از دست ندهید زیرا با توجه به توقف تولید آن ، این گوشی به سرعت از قفسه ی فروشگاه ها حذف و به فروش خواهد رفت. وان پلاس در شبکه اجتماعی خویش اعلام کرد که تولید گوشی OnePlus 3T را متوقف کرده است و تنها گوشی های باقیمانده در انبار به فروش خواهد رسید.

کاربران OnePlus 3T در خصوص بروزرسانی نرم افزاری این گوشی نگران نباشند زیرا سیستم عامل این گوشی با OnePlus 3 ادغام شده و بروزرسانی های ارائه شده برای OnePlus 3 قابل استفاده برای ۳T نیز هست. ضمنا سایت شرکت تولید کننده چینی این گوشی نیزآماده ارائه هرگونه خدمات می باشد.

در بخش دیگری از این خبر که در پایگاه اجتماعی شرکت منتشر شده است ، مدیر عامل شرکت وان پلاس اعلام کرده است که پرچمدار بعدی شرکت OnePlus 5 خواهد بود که در آن از آخرین و سریعترین پردازنده ی هشت هسته ای شرکت کوالکام استفاده شده است. بنابراین این  گوشی به عنوان پنجمین پرچمدار خواهد بود که در کنار Xperia Z ،  Galaxy S8 ،Galaxy S8+ ، HTC U11 ،  Xiaomi Mi 6  از Snapdragon 835 استفاده می نماید.

(Visited 156 times, 1 visits today)
  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.