گوشی Samsung Galaxy S9 در حال آماده سازی با نام رمزی star

براساس  گزارش سایت خبری The Bell که یک سایت کره ای می باشد، پرچمدار بعدی سری S شرکت سامسونگ یعنی Samsung Galaxy S9  با نام رمزی Star  هم اکنون در حال آماده سازی است. گمانه زنی ها در مورد ویژگی های این گوشی جدید در این سایت به شرح ذیل می باشد.

قیمت و تاریخ عرضه S9 :

بر اساس خبر سایت The Bell، شرکت سامسونگ پس از عرضه ی پرچمدار خود در سال ۲۰۱۷ یعنی گلکسی S8 در صدد آماده سازی پرچمدار بعدی خود (سه تا چهار ماه زودتر از جدول برنامه ریزی خود ) است. در صورت صحت، این خبر کاملا شگفت انگیز است، چون همگان تصور می کردند که سامسونگ مشغول آماده سازی Note 8 می باشد تا بتواند هر چه زودتر این گوشی را روانه بازار نماید. انتظار می رفت که گلکسی S9 در سال بعد یعنی حوالی همان تاریخی که  S8 عرضه شد، مثلا آوریل ۲۰۱۸ روانه بازار شود، اما به نظر می رسد شرکت سامسونگ  در برنامه ی زمانی عرضه ی S9 قدری تعجیل نموده است. قیمت گوشی نیز احتمالا ۷۲۰ دلار ( قیمت آغازین S8 ) باشد.

برخی مشخصات فنی گوشی S9 :

هنوز مشخص نیست که چرا اسم رمز گوشی S9 تحت عنوان Star است، یکی از حدس ها این است که صفحه نمایش درخشان این گوشی دلیل این نامگذاری است؛ بنابراین احتمالا تغییراتی در صفحه نمایش انجام خواهد شد و کیفیت آن بهبود خواهد یافت. شاید هم این اسم رمز مربوط به پردازنده پرسرعت و برتر این گوشی باشد، همانند یک ستاره پرسرعت. احتمالا پردازنده ی این گوشی  Snapdragon 845 خواهد بود. اسم رمز گلکسی  S8 و Note 8 تحت عنوان  Dream و  Great  است، که خیلی مشهود نیست. البته این امر طبیعی است چون این اسامی حالت رمزگونه دارند. ممکن است این اسم رمز تغییر کند .

طراحی  و پیاده سازی سامسونگ گلکسی S9 :

با توجه به اینکه اطلاعات و خبرهای کمی در این زمینه منتشر شده است ، نحوه طراحی این گوشی هنوز مشخص نیست. شایعات در فضای مجازی وجود دارد و هر کدام نسبت به دیگری خیلی متفاوت است و باید منتظر خبرهای تکمیلی باشیم.

برخی مشخصات فنی سامسونگ گلکسی S9 :

۴K+ Display : صفحه نمایش ۴K+
In-Display Fingerprint Sensor : سنسور اثر انگشت بر روی صفحه نمایش
(Dual-camera (5x Zoom/1000fps: دوربین دوگانه
Stereo Speakers : بلندگوی استریو
battery ۴۰۰۰/۴۵۰۰mAh : باتری ۴۰۰۰ میلی آمپری

(Visited 3,456 times, 1 visits today)
  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.