بهترین بازی های غیر برخط ( آفلاین) برای اندروید

شاید باورتان نشود ، ولی هنوز  مکان هایی  وجود دارد که  به اینترنت دسترسی ندارند، اگر به این مکان ها  بروید حس می کنید که از دنیا جدا افتاده اید اما ناامید نباشید. در این لیست تعدادی از بازی های  فوق العاده که بصورت غیر برخط ( آفلاین) هستند را به شما معرفی می کنیم. بازی هایی نظیر  Into the Dead, Asphalt 8, Plague Inc نیز بروز رسانی شده اند.

Into The Dead :

آیا دوست دارید تا یک بازی ترسناک انجام دهید؟ چراغهای اتاق تان را خاموش کنید و هدفون را در گوش خود قرار دهید و این بازی را اجرا کنید. در این بازی شخص در یک جهان پس از مرگ ایفای نقش می کند که در آنجا ارواح  سرگردان حکومت می کنند. در این بازی تنها کاری که باید انجام دهید ، این است که تاحدی که در توان دارید بدوید و زنده  بمانید.

Airborne: Asphalt8

این بازی نیاز به معرفی ندارد. این بازی ماشین به دلیل گرافیک بالا و سبک بازی فوق العاده و سازگاری عالی با  صفحه لمسی گوشی زبانزد است. اما مراقب برخی اشکالات باشید، گرچه این اختلالات در بروز رسانی جدید برطرف شده است. ضمن اینکه برخی خودرو ها و امکانات جدید نیز اضافه شده است. در مجموع ۱۳ جاده و بیش از صد اتومبیل در اختیار شماست.

Plague Inc :

آیا تا به حال به این فکر افتاده اید که یک ویروسی ایجاد کنید تا تا بشریت را نابود کنید؟ البته امیدواریم در واقعیت چنین نباشد. این بازی ژانرهای آخرالزمانی و بازی های دارای استراتژی را ترکیب کرده است. در این بازی شما می بایست از بین ۱۲ نوع ویروس مرگبار یکی را انتخاب نموده و مردم جهان را به آن آلوده کنید. علاوه براین این بازی به هوش مصنوعی  مجهز شده که  شما را با چالش مواجه می کند.

Freeze :

Freeze یا Escape بازی متحرک دیگری است که شما را دریک زمینی برزخی یک سری فعالیتها انجام می دهید تا  به یک دروازه یا مدخل برسید و از خطر بگریزید. این بازی فوق العاده سرگرم کننده است بطوریکه مرحله ی اول شامل ۲۵ سطح یا مرحله بهمراه موسیقی و انیمیشن بسیار زیبا است. در این بازی شما باید با شتاب گرانش با استفاده از دکمه Freeze مبارزه کنید.

Tank Hero : جنگ های لیزری

شاید شما بازی تانک انجام داده اید ولی اگر این بازی را انجام دهید هیچگاه از ذهنتان پاک نخواهد شد. اولین نسخه ی جنگ های لیزری این بازی منتشر شده است. این بازی بروز رسانی شده است و به لحاظ گرافیکی بهبود یافته است. این بازی کاملا رایگان است، و تنها ۲۲  مگا بایت فضای  گوشی هوشمند شما را اشغال می کند.

۲۰۴۸ :

این بازی پازل است گرچه قطعا اولین و جدیدترین آن نیست اما در بالای لیست این نوع بازی ها قرار می گیرد. دلیل این امر ساده است چون این بازی شما را کاملا به فکر فرو می برد. در این بازی شما باید با حرکت دادن قطعات پازل به بالا پایین و یا اطراف عدد ۲۰۴۸ را بسازید.

Smash Hit :

در فضای مجازی بی شمار بازی دونده وجود دارد اما این بازی یکی از بازی های اصیل در این زمینه است که شما هرگز در هنگام بازی دچار خستگی و خمیازه نمی شود. در نگاه اول ، این بازی کاملا آرام و صلح آمیز به نظر می رسد. اما زود قضاوت نکنید! شما پس از مدتی با ابعاد دیگری از بازی و سرعت مهیج مواجه خواهید شد. بنابراین شما باید آماده ی چالش باشید. این بازی را امتحان کنید و از آن لذت ببرید.

(Visited 440 times, 1 visits today)
  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.