بهترین بازی های نوع RPG برای اندروید

بازی هایی که حالت  نقش آفرینی دارد به بازیهای RPG  معروف هستند، این بازی ها به شما این شانس و فرصت را می دهند تا خود را در یک دنیای فانتزی قرار داده و در این فضا غوطه ور شوید. شما می توانید در کاراکترهای مختلف و در لوکشینهای گوناگون قرار بگیرید و ساعت ها از نقش آفرینی در دره ها ، دریاها و کوه ها لذت ببرید. با توجه به اینکه تعداد این نوع بازی ها بسیار زیاد است یافتن بهترین آنها قدری مشکل است و داشتن یک راهنما برای این بازی ها در وقت شما صرفه جویی خواهد کرد.

در لیست ذیل ما تعدادی از این بازی ها که بهتر و ارزشمندتر هستند را به شما معرفی می کنیم.

Tempest : بهترین بازی RPG دزدان دریایی

در حالیکه اکثر بازی های RPG  در جهان فانتزی واقع شده اند این بازی منحصر بفرد در قلمرو دزدان دریایی واقع شده است. در این بازی شما با دزدان دریایی دیگر می جنگید و تلاش می کنید تا کشتی ها بهتر با خدمه و نیروهای ماهرتر را از آن خود کنید. کنترل این بازی جهانی آزاد، در وهله ی اول قدری پیچیده است اما پس از چند دقیقه شما می توانید کنترل بهتری بر بازی داشته باشید. کیفیت مرحله دشوار این بازی فوق العاده است، در این مراحل شما به راحتی پول کسب نمی کنید بلکه باید مراحل و ماموریتهای دشواری را بگذرانید. در عوض شما با یک بازی گرافیک بالا و طولانی روبرو هستید که شما را به خوبی سرگرم می کند. این بازی رایگان نیست بلکه باید ۷٫۹۹ دلار برای آن بپردازید، در عوض از تبلیغات و سایر موارد مزاحم خبری نیست.

Pocket Mortys بهترین جایگزین Pokemon

برای انجام این بازی شما احتیاج به آشنایی با فن و فنون بازی Rick and Morty ندارید، هر چند که آشنایی با این فنون کمک زیادی به انجام بهتر بازی می کند. مسلما هیچ بازی ای جدا از سیستم مبارزه وجود ندارد، این بازی نیز مانند Pokemon یک بازی متکی به جمع آوری شخصیت ها و مبارزه می باشد. شما باید وقت بگذارید تا شخصیت Mortys را آموزش داده و برای مبارزه با سایر Mortys ها آماده کنید. هر چند که امکان دارد طی کردن سطوح پایین این بازی کمی وقت گیر باشد و شما را از حوصله خارج کند، ولی انجام این بازی به مرور لذت بخش تر می شود.

(Visited 545 times, 1 visits today)
  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.