بعد از این شاید گوشی Google Pixel را شرکت LG بجای شرکت HTC بسازد

در حالیکه کاربران منتظر عرضه ی مجدد نسخه های فعلی  گوشی های گوگل پیکسل هستند، شایعاتی مبنی برساخت Pixel 3 در فضای مجازی منتشر شده است. با توجه به اینکه عرضه گوشی پیکسل اصلی و Pixel XL قدری در بازار کاهش یافته است، به نظر می رسد شرکت گوگل به دنبال یک تولید کننده برای گوشی های پرچمدار خود است.

حدود پنج میلیون گوشی تلفن همراه پیکسل در سراسر جهان به فروش رفته است و اگر محدودیت عرضه نبود، فروش این گوشی بسیار بیشتر از این تعداد بود. سایت خبری Investor که یک سایت کره ای است، خبر داده است که شرکت گوگل در صدد جذب یک شریک کاری برای عرضه ی گوشی به صورت پایدار است و این احتمال وجود دارد که شرکت LG اقدام به تولید گوشی Pixel 2 که چند ماه بعد عرضه خواهد شد نماید.

به نظر می رسد شرکت HTC که تاکنون شریک کاری و کارخانه تولید کننده ی گوشی های پیکسل بوده است کنار گذاشته شود و وظیفه ی تولید گوشی های شرکت گوگل به شرکت  LG واگذار شود. البته این اتفاق سابقه دارد، به نحوی که شرکت LG در سالهای ۲۰۱۲ ، ۲۰۱۳ و ۲۰۱۵ نیز اقدام به تولید گوشی های Nexus نموده بود. طبق اعلام سایت فوق، احتمالا شرکت گوگل به میزان ۹۰۰ میلیون دلار در پروژه ی صفحه نمایش های OLED شرکت LG مشارکت خواهد کرد، اگر چه ممکن است تمام این اخبار، حدس و گمان های شایع شده در فضای مجازی است.

(Visited 185 times, 1 visits today)
  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.