۵ مورد برنامه کاربردی فوق العاده

تعداد عظیمی از برنامه های کاربردی در Google Play وجود دارند و به همین دلیل بسیاری از آنها از دید کاربران دور می مانند، در حالیکه بسیار مفید هستند. در این متن به معرفی ۵ مورد از برنامه های کاربردی مناسب می پردازیم.

Flamingo ( جایگزین برنامه توییتر)

همانند فیس بوک، برنامه ی  کاربردی توییتر نیز به ذائقه برخی از کاربران خوش نمی آید. اگر شما از طرفداران شبکه های اجتماعی هستید و به دنبال یک جایگزین مناسب برای توییتر می گردید ما به شما فلامینگو را پیشنهاد می کنیم. این برنامه بسیار ساده و کاربر پسند است و اگر شما به دنبال انجام کار خاصی باشید، مشکلی نخواهید داشت. این نرم افزار فوق العاده سریع است و وقت کمی از شما تلف می کند.

از طریق این برنامه شما به فیدهای  ( feed ) توییتر و پیامهای خصوصی تان نیز دسترسی خواهید داشت، شما قادرید برنامه را به دلخواه خودتان تغییر دهید و به اصطلاح سفارشی سازی کنید.

نسخه ۱٫۱۰٫۴ این برنامه با حجم ۹٫۵۲ مگابایت با قیمت ۲٫۵ دلار برای اندروید ۴٫۲ به بالا در دسترس است.

quickReply

اندروید نوقا برای کاربران برخی از ویژگی های فوق العاده از جمله پاسخ مستقیم به پیامکها  از طریق نوار اعلانات را به ارمغان آورد، البته برخی از کاربران هنوز در انتظار بروزرسانی اندروید هستند و به این قابلیتها دسترسی ندارند، برنامه quickReply این قابلیت را برای شما ایجاد می کند.

quickReply با تمام برنامه های پیام رسان کار می کند (البته از قضا، با پیامهای متنی قدیمی سازگار نیست!)، بنابراین اگر از هرکدام از برنامه های پیام رسان مانند اسکایپ ، تلگرام ، کیک  و … استفاده می نمایید ، از این برنامه کاربردی می توانید بهره ببرید و از طریق نوار اعلانات به پیامها پاسخ دهید.

نسخه ۳٫۳۰ این برنامه با حجم ۳٫۹۷ به صورت رایگان برای نسخه های ۵٫۰ به بالاتر اندروید در اختیار است.

Giphy

این برنامه به شما این اجازه را می دهد تا از نحو دیگری ارتباط برقرار کنید. با استفاده از این برنامه می توانید گیف های فوق العاده بسازید و از طریق ساخت گیف شما قادرید یک ایده ی خاص را بسط دهید و با دیگران به اشتراک بگذارید. این برنامه در ابتدا فقط  به صورت آنلاین و در سایت این برنامه در اختیار بود و از ماه می به صورت مستقل در اختیار کاربران قرار گرفته است. این برنامه امکان جستجو را برای شما فراهم می کند و شما هم بعد از ساخت می توانید گیف های خود را در توییتر و فیس بوک و … به اشتراک بگذارید.

نسخه ۲٫۳٫۱ این برنامه با حجم ۱۰٫۲ مگابایت به صورت رایگان برای نسخه های ۴٫۰٫۳ به بالاتر اندروید در دسترس است.

BlackBerry Hub

با این برنامه شما ترکیبی از حساب های پیام کاربری و شبکه های اجتماعی را با یک رابط واحد در اختیار دارید، علاوه بر این یک دفتر خاطرات و مدیریت رمزهای عبور هم دارید. البته در حال حاضر هنور پیام رسان های تلگرام و فیس بوک با برنامه BlackBerry Hub سازگار نیستند و باید منتظر این همگام سازی در نسخه های بعدی باشیم. این برنامه تا ۳۰ روز به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار دارد و بعد از آن اگر بخواهید از نسخه رایگان این برنامه استفاده کنید، علاوه بر تحمل تبلیغات می بایست از برخی امکانات این برنامه چشم پوشی کنید. نسخه ۱٫۵٫۱٫۱۲۶۰۵ این برنامه با حجم ۱۳٫۵ مگابایت با قیمت ماهیانه  ۰٫۹۰ دلار برای نسخه ۵٫۰ با بالاتر اندروید موجود است.

Verne

گوگل دوست دارد که به شما کمک کند تا مناظر مختلف را در جاهای مختلف کشف کنید. این برنامه به شما کمک می کند تا شما در قالب یک شخصیت که یتی نامیده می شود، مکانهایی را در بلندترین کوه دنیا یعنی هیمالیا کشف کنید. شما با استفاده از جوی استیک و با بالا و پایین پریدن کنترل این شخصیت را در اختیار دارید و در صورت لزوم می توانید برای بررسی های دقیق تر، برخی قسمت ها را بزرگنمایی کنید و از برخی حقایق تاریخی و اطلاعات مطلع شوید. این برنامه برای آموزش بسیار مناسب است. نسخه ۱٫۰ این برنامه با حجم ۲۱۳ مگابایت به صورت رایگان برای نسخه های ۴٫۴ به بالای اندروید در دسترس است.

(Visited 128 times, 1 visits today)
  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.