بهترین بازی های اندرویدی برای دانلود در ماه آوریل

اندروید یک سیستم عامل بسیار جالب و جذاب برای طراحی و پیاده سازی بازی هاست، در ادامه پست های قبلی که در مورد بازی های اندرویدی منتشر شده است در این پست نیز به معرفی چندتا از بازی های برتر ماه آوریل می پردازیم.

Super Mario Run

نسخه اصلی این بازی فقط برای سیستم عامل iOS در دسترس بود و اخیرا نسخه مخصوص اندروید این بازی عرضه شد. طرفداران این بازی دوست داشتنی به زودی شاهد عرضه این بازی در کنسول های بازی Nintendo خواهند بود. در این بازی شما موظف به محافظت از شخصیت اصلی بازی (Mario) هستید، با بالا و پایین پریدن و چپ و راست رفتن می بایست این شخصیت را از خطرات و موانع عبور داده و به پایان هر مرحله برسید. مشکل اینجاست که بعد از طی برخی مراحل شما می بایست ۹٫۹۹ دلار پرداخت کنید تا به مراحل بعدی بروید، البته پرداخت این قیمت برای دوستداران این بازی ارزش دارد فقط نکته اینجاست که شما برای انجام این بازی به یک اتصال اینترنت پایدار احتیاج دارید. گرافیک این بازی بسیار ساده و کامل است. نسخه ۲٫۰٫۱ این بازی در ابتدا رایگان است و حدود ۶۰ مگابایت حجم دارد و برای اندروید ۴٫۲ به بالا قابل اجراست.

 N.O.V.A. Legacy

NOVA Legacy در فاکتور سرعت اجرای بازی ها نگاه به آینده دارد. برای لذت بردن از این بازی شما می بایست دو نکته را در نظر داشته باشید، علاقه به تیراندازی و داستانهای علمی تخیلی. در این بازی شما در یک فضاپیما موظف به جنگ با بیگانگان هستید. در نگاه اول این بازی شبیه به فیلم های هالیوودی است ولی با این حال این بازی بسیار سرگرم کننده و ساده و لذت بخش است. این بازی از گرافیک مناسبی بهره می برد و نسخه ۱٫۱٫۵ آن با ۲۴ مگابایت حجم برای اندروید ۴٫۰ به بالا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار دارد.

 Sword of Shadows

این بازی بسیار متاثر از شرق بوده و برای علاقمندان به هنرهای رزمی بسیار دوست داشتنی است. در این بازی شما می توانید به یک افسانه هنرهای رزمی تبدیل شوید، مدرسه ، سبک و استاد خود را انتخاب کنید و شروع به مبارزه کنید. در این میان شما باید فنون بسیاری را یاد گرفته و به کار بگیرید. اما از لحاظ فنی وجود باگ هایی در این بازی تایید شده است و اجرا شدن این بازی زمانبر بوده و احتیاج به صبر دارد. گرافیک این بازی خصوصا در صحنه های مربوط به طبیعت بسیار زیبا و لذت بخش است. نسخه ۱٫۲٫۰ این بازی به صورت رایگان با حجم ۲۹٫۲۸ مگابایت برای اندرویدهای ۴٫۰٫۳ به بالا در دسترس است.

(Visited 261 times, 1 visits today)
  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.