مشکل اتصال بلوتوث در گوشی Google Pixel و نحوه رفع آن

بعد از انتشار نسخه بروزرسانی امنیتی ماه فوریه سال ۲۰۱۷  توسط شرکت گوگل ، برخی  از کاربران گوشی های Pixel و  Pixel XL از مشکل اتصال بلوتوث گوشی خود خبر دادند. به گفته این کاربران ، در هنگام استفاده از بلوتوث اتصال به طور ناگهانی قطع و وصل می شود و یا برخی کاربران نیز اعلام کرده اند که هنگامیکه گوشی خود را خاموش و روش می کنند ، دیگر قادر نیستند تا از طریق آیکن میانبر ، بلوتوث خود را روشن کنند و مجبور هستند تا وارد تنظیمات بلوتوث شده و از آنجا بلوتوث را روشن کنند. در یکی از پست های قبلی به نحوه رفع مشکل صدای این گوشی ها پرداختیم و اشاره کردیم آن مشکل از طریق نصب پچ امنیتی برطرف می شود ، اما به نظر می رسد همین پچ امنیتی ، این مشکل اتصال را بوجود آورده است.

نحوه رفع مشکل اتصال بلوتوث گوشی Google Pixel :

به گفته ی شرکت گوگل ، تیم پشتیبانی ، مشکل را شناسایی کرده و خیلی سریع  آن را برطرف خواهد کرد. آنها افزوده اند که خبرهای تکمیلی از طریق این شرکت به اطلاع عموم خواهد رسید که به نظر می رسد مشکل از طریق یک پج جدید مرتفع شود.

آیا شرکت گوگل سخت افزار گوشی های خود را تغییر خواهد داد؟

با توجه به این که گوشی های گوگل پیکسل با برخی مشکلات جزئی روانه بازار شدند ، سایت ۹to5Google خبر داده است که گوگل جهت رفع مشکل میکروفن گوشی های خود برخی تغییرات سخت افزاری جزئی نیز در آنها اعمال کرده است . البته مشکلات جزئی نرم افزاری و سخت افزاری در گوشی هایی که روانه بازار می شوند اجتناب ناپذیر است اما با توجه به اینکه این مشکلات جزیی برای گوشی هایی شرکت گوگل چندین بار رخ داده است ، احتمال می رود که این شرکت در سخت افزار گوشی های خود تجدید نظر کند.

 

(Visited 350 times, 1 visits today)
  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.