بروزرسانی اندروید نسخه نوقا گوشی P9 هوآوی

گوشی هوآوی P9 در ابتدا با اندروید نسخه ی ۶٫۰ مارشمالو که در نوع خود نسخه مناسب و خوبی بود روانه بازار شد . خبرها حاکی ازآن است که بروزرسانی نسخه ی ۷٫۰ نوقا برای این گوشی در راه است. در خصوص گوشی هوآوی P9 Plus نیز ، بروزرسانی نسخه ی ۷٫۰  نوقا هم اکنون در اروپا عرضه شده است.

وضعیت نسخه های بروزرسانی اندروید برای گوشی های هوآوی P9/P9 Plus/P9 Lite :

اندروید ۷٫۰ نوقا اندروید ۶٫۰مارشمالو نسخه اندروید
عرضه شده در اوایل ۲۰۱۷ عرضه شده Huawei P9
عرضه شده  فعلا در اروپا عرضه شده Huawei P9 Plus
در انتظار انتشار عرضه شده Huawei P9 Lite

هوآوی این خیر را تایید کرده است که بروز رسانی اندروید نوقا را برای گوشی های هوآوی P9 در فصل اول سال ۲۰۱۷ مورد هدف قرار داده است. با توجه به اینکه فصل اول سال ۲۰۱۷ با پایان ماه مارس به اتمام خواهد رسید ، بنابراین انتظار می رود در همین روزها بروزرسانی اندروید نوقا برای این گوشی ها  بطور کامل عرضه شود. در ماه گذشته بروزرسانی اندروید نوقا  برای گوشی های هوآوی P9 عرضه شد و بنابراین احتمال می رود در همین روزها بروزرسانی اندروید نوقا در مقیاس جهانی منتشر شود.  علاوه بر نوقا ،  نسخه EMUI5.0 و احتمالا آخرین پچ امنیتی آن نیز در همین روزها برای این گوشی ها عرضه خواهد شد.

نسخه ی نوقا برای گوشی هوآوی P9 Plus در همین ماه و در کشورهای آلمان ، رومانی و ایتالیا عرضه شد. حجم این نسخه ی بروز رسانی اندروید ۲٫۳۹ گیکا بایت بوده و شماره سریال آن VIE-L09C432B360 می باشد.

همانطور که در بالا نیز به آن اشاره کردیم ، بروز رسانی اندروید نسخه نوقا همراه با آخرین نسخه ی رابط کاربری گوشی هوآوی یعنی EMUI5.0 عرضه خواهد شد. این نسخه ی رابط کاربری دارای بسیاری از ویژگی های جدید هیجان انگیز و یک کشوی خاص برنامه های کاربردی است. از ویژگی های دیگر این رابط کاربری ، طراحی جدید منوی تنظیمات ،  اضافه شدن حالت چند پنجره ، اعلانات بصری بیشتر و چند برنامه کاربردی دیگر است. در حال حاضر این رابط کاربری در مقیاس جهانی منتشر شده و کاربران امیدوارند که این رابط کاربری با نسخه بروز رسانی نوقا کاملا چفت شود و مشکلی از این بابت نباشد.

(Visited 599 times, 1 visits today)
  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.