کدام گوشی google را بیشتر می پسندید، نکسوس یا پیکسل؟

گوشی های هوشمند ساخت شرکت گوگل از جمله گوشی های معروف بازار گوشی های هوشمند هستند. مدتی است که دستگاه های نکسوس مقرون به صرفه تر از گوشی های جدید پیکسل هستند. البته هم اکنون تقاضا برای گوشی های پیکسل بیشتر شده، بطوریکه در برخی بازارها با کمبود عرضه ی این گوشی ها مواجه هستیم. اگر شما بنا داشتید که میان یکی از این دو گوشی ( یعنی نکسوس و پیکسل) انتخاب کنید ، کدامیک را انتخاب می کردید؟

هدف از عرضه گوشی نکسوس ، فراهم کردن تجربه ی خاص از اندروید برای کاربران بود، زمانیکه سخت افزار از اهمیت بیشتری برخوردار بود. در بحث طراحی گوشی ، نکسوس ۶p و نکسوس ۴ درخشان تر از بقیه هستند. عنوان جوجه اردک زشت را شاید بتوان به گوشی نکسوس ۵ داد ، اما این گوشی از نظران کاربران دوست داشتنی و از نظر تعادل بین قیمت و عملکرد فوق العاده است.

همانطور که می دانید، خط تولید جدید گوگل، گوشی های پیکسل هستند. هیچ اثری از نام و نشان سازنده ی گوشی ها در نام تجاری آنها نیست و تنها یک حرف G بزرگ بر روی گوشی ها نقش بسته است. این گوشی ها دارای بروزترین سخت افزار ها، طراحی زیبا و ویژگی های منحصر بفردی هستند که سایر گوشی های اندرویدی از آن بی بهره اند.

گوگل قصد دارد با عرضه گوشی های پیکسل کاربران گوشی های آیفون را به خود جلب نماید. اگر اپل کوچکترین اشتباه مانند آنچه در خصوص Note7 برای شرکت سامسونگ رخ داد، انجام دهد ، آنگاه احتمالا گوگل به مقصود خود خواهد رسید.

گوشی های هوشمند نکسوس تا به الان محبوب بسیاری از کاربران بوده است، گوشی های های جدید پیکسل شاید هنوز فرصت کافی نداشته اند تا کاربران را به سمت خود بکشند و به یک برند محبوب تبدیل شوند، اما در همین مدت کوتاه بسیاری از مردم شیفته ی آنها شده اند. نکته قابل ذکر آن است که گوگل باید برای بهبود کیفیت دوربین های گوشی های پیکسل تلاش کند ، چیزی که هم اکنون در خصوص نکسوس ۶P در حال انجام است.

شما چه نقطه نظری در خصوص گوشی های عرضه شده توسط شرکت گوگل دارید؟ نظرات خود را از طریق کامنت با ما به اشتراک بگذارید.

 

(Visited 216 times, 1 visits today)
  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.