مشکل میکروفون گوشی Google Pixel

گوشی Google Pixel یکبار دیگر توجهات را به خود معطوف کرده است، البته این بار این توجهات بخاطر وجود یک نقص در این گوشی است. برخی از کاربران گزارش کرده اند که میکروفون گوشی های  Pixel و Pixel XL مشکل جدی دارد. این جدیدترین مشکل گزارش شده در زمینه صدا است که در رابطه با گوشی Pixel رخ داده است. حال سوال اصلی اینجاست که شرکت Google با این مشکل چه خواهد کرد؟

مشکل میکروفون گوشی Google Pixel:

Google Product Forum در واقع یک درگاه اطلاعاتی است که هرآنچه در زمینه ی گوشی های شرکت گوگل یعنی Google Pixel و Google Pixel plus اتفاق می افتد، در آن گزارش می شود. در ماه های اخیر برخی از کاربران این گوشی ها مشکلی در قسمت میکروفون هردوی این گوشی ها که پرچمدارهای شرکت نیز هستند گزارش کرده اند. بنابر اظهار نظر مردمی که در این درگاه کامنت گذاشته اند، این مشکل از طریق خاموش و روشن کردن گوشی و حتی بازگشت به تنظیمات کارخانه نیز حل نشده است. البته ظاهرا این مشکل برنامه ی دوربین را درگیر نکرده است.

راه حل این مشکل:

شرکت گوگل تایید کرده است که این مورد یک مشکل  سخت افزاری است و بروز رسانی نرم افزاری گوشی مشکل را برطرف نمی کند. این شرکت  اعلام کرده است که در فرآیند تولید گوشی دقت بیشتری اعمال کرده است تا دیگر شاهد چنین مشکلی در گوشی های که اخیرا تولید می شوند نباشیم. بنابراین خوشبختانه کسانی که از ماه گذشته تاکنون این گوشی ها را خریداری کرده اند، با این مشکل مواجه نخواهند بود. چنانچه گوگل توصیه کرده است، اگر شما نیز چنین مشکلی را تجربه کرده اید می توانید برای جایگزینی گوشی ، به فروشگاهی که گوشی را خریده اید مراجعه نمایید.

مشکل  کیفیت صدای بلندگوی Google Pixel:

برخی از صاحبان گوشی های Google Pixel  و Google Pixel plus از مشکل صدای گوشی در ماه های اخیر خبر داده بودند. مشکل آنجاست که وقتی کاربر، صدای بلندگو را در بالاترین سطح خود قرار می دهد ، کیفیت صدا بسیار بد و دارای خط و خش  می شود. بنابراین صدای برخی از برنامه ها ی کاربردی دچار مشکل می شود. برای اینکه از مشکل گوشی خود آگاه شوید ، صدای گوشی را بالاترین درجه ( سه درجه ی نهایی) بالا ببرید و یک موسیقی یا صدای دیگر پخش کنید.

راه حل مشکل فوق :

قبلا تصور می شد که این یک مشکل سخت افزاری است اما اکنون با بروزرسانی نرم افزار از طریق Google مشکل برطرف می شود. بروز رسانی امنیتی ماهانه  در  ماه فوریه ۲۰۱۷ مشکل  مخلوط شدن صدا و خط و خش را در این دو گوشی برطرف کرد. بنابراین اگر با چنین مشکلی روبرو هستید ، با بروزرسانی نرم افزار از شر این مشکل خلاص خواهید شد.

 

(Visited 159 times, 1 visits today)
  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.