چگونه آلبومهای عکس را در گالری تصاویر مخفی کنیم؟

گاهی اوقات کاربران گوشی های هوشمند نیاز دارند تا کل یک آلبوم عکس رادرقسمت گالری تصاویر مخفی کنند. انجام این عمل بسیار آسان است و ما در اینجا دو راه را به شما پیشنهاد میکنیم. مراحل هریک از راه حل ها را طی کنید تا آلبوم عکس مد نظرتان را مخفی کنید.

بهترین راه حل: Gallery Lock

شما می توانید از برنامه های کاربردی که جهت مخفی کردن عکسها و فیلمها طراحی شده اند استفاده کنید و برای آنها رمز قرار دهید. پیشنهاد ما برای این کار استفاده از برنامه ی Gallery Lock می باشد. در واقع تنها کاری که باید انجام دهید این است که عکسها و فیلمهای خود را از گالری به این برنامه انتقال دهید. این کار بسیار آسان است. ابتدا برنامه ی کاربردی رایگان  فوق را دانلود نموده و مراحل ذیل را سپری نمایید:

ابتدا نرم افزار را اجرا کنید. اولین باری که چنین کاری را می کنید می بایست از کد PIN را وارد کنید که بصورت پیش فرض ۷۷۷۷ است که شما میتوانید بعدا به دلخواه آن را تغییر دهید. بعد از این که دستورالعمل مربوطه را خواندید ( یا البته نخوانده عبور کردید) یک تعداد آلبوم را بصورت پیش فرض مشاهده خواهید کرد. در پایین صفحه نمایش ، بر روی تب « افزودن پوشه » ضربه بزنید و آن را نامگذاری کنید. بر روی OK ضربه بزنید و به پایین صفحه ی گوشی بروید. شما یک پوشه با عکسهای پیش فرض خواهید یافت. بر روی آن ضربه بزنید. سپس در پایین صفحه ، بر روی « اضافه کردن عکس/ فیلم » ضربه بزنید. حالا فیلمها و عکسهایی را که میخواهید در این پوشه قرار بگیرند را انتخاب و  با زدن نشانه ی «به اضافه  سبز رنگ » را در گوشه ی سمت راست  بالای صفحه ،به این پوشه هدایت کنید.

حالا عکسها و فیلمهای شما مخفی شده اند. یه سری به گالری بزنید تا چیزی را فراموش نکرده باشید. اگر احیانا عکس یا فیلمی را یافتید که ذوست دارید تا مخفی شوند همین مراحل را طی کنید. اگر خواستید تا عکسهایتان را بازیابی کنید ، به پوشه ی مربوطه برگشته و بر روی عکس انگشت خود را نگه داشته و گزینه خارج کردن از مخفی ( Unhide ) را انتخاب کنید.

راه جایگزین : Astro File Manager

اگر شما استفاده از مدیریت فایلها را نسبت به برنامه ی بالا ترجیح می دهید، شما می توانید مراحل ذیل را به آسانی بپیمایید. البته ابتدا Astro File Manager را دانلود نمایید.

حالا وارد قسمت primary شده و بر روی pictures ضربه بزنید. حالا برای پوشه ای که میخواهید مخفی کنید ضربه زده و بر روی آن نگه دارید. هنگامی که هایلایت شد ، یر روی دکمه ی «منو »( بالا سمت راست بصورت سه نقطه ) ضربه بزنید. از اینجا نام پوشه را تغییر دهید. حتما از یک نقطه در جلوی نام انتخابی استفاده کنید. سپس با زدن دکمه ی تغییر نام ، اسم پوشه را ثبت کنید. اگر میخواهید مجددا عکسها ی مخفی شده  را مشاهده کنید ، وارد منو شده و « دیدن تنظیمات » را لمس کنید. از اینجا به تب « پیشرفته» بروید. از این قسمت پوشه ی مربوطه را  که در جعبه ای بعد از « فایل های مخفی را نشان بده »قرار دارد ، علامت بزنید و سپس به برنامه برگردید ، و پوشه ی مربوطه را مشاهده خواهید دید. اسم پوشه را تغییر داده و این بار در جلوی آن نقطه قرار ندهید. فایل شما از حالت مخفی خارج می شود.

(Visited 246 times, 1 visits today)
  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.