بهترین بازی های جدید اندروید برای دانلود در ماه فوریه

بازی های بسیاری برای استفاده در دستگاههای اندرویدی وجود دارند و هر ماهه هم بر این تعداد اضافه می شود، انتخاب اینکه کدام یک از این بازی ها بهتر و جذاب تر هستند کار مشکلی است. قبلا در پست هایی به معرفی بازی های برتر اندروید در ماههای گذشته پرداخته ایم، در این پست نیز چند بازی جدید اندرویدی را به شما معرفی می کنیم.

در ماه ژانویه شاهد یکه تازی دو بازی Dirt Xtreme و WarFriends در دنیای بازی های اندرویدی بودیم، این دو بازی توجهات بسیاری از کاربران را به خود جلب کردند. البته این توجهات قبل از اینکه تبدیل به اعتیاد شود رو به افول گذاشت و دلیل این افول، ظهور بازی های جدید بود.

Golf Clash
Golf Clas یک بازی فوق العاده واقع گرایانه نیست، البته کسل کنندگی ای که شما از بازی های گلف انتظار دارید را هم ندارد و بالعکس بسیار جذاب و هیجان انگیز است و محاسبات آن تقریبا درست است.
درست مانند تمام بازی هایی که برای گلف وجود دارد، هدف این است که شما توپ را به داخل حفره هدایت کنید؛ اما برخلاف سایر بازی ها در Golf Clash شما در هر مرحله از بازی با یک حریف واقعی مشغول بازی هستید. بعد از برد شما سکه بدست می آورید و کسب این سکه ها برای رقابت الزامیست.
هزینه بازی برای مرحله اول فقط ۵۰ سکه است، اما به مرور هزینه ها افزایش می یابد. اگر شما تمام سکه های خود را از دست بدهید، برای بدست آورد ۵۰ سکه و ورود به مرحله اول بازی شما باید یک فیلم تبلیغاتی را ببینید.
شما با هر بازی سکه های بیشتری بدست می آورید، با این سکه ها شما می توانید امکانات بیشتری در اختیار داشته باشید. Golf Clash را به صورت رایگان می توانید دانلود کنید و به سادگی بازی کنید. این بازی لذت بخش و سرگرم کننده است. مراحل اولیه خیلی آرام طی می شود، به مرور هم سرعت آن افزایش می یابد و با کسب امتیاز بیشتر امکان حضور در لیگ و مسابقات هم فراهم می شود. این بازی حدود ۲۴۹ مگابایت حجم دارد و بر روی اندروید ۴٫۴ به بالا قابلیت اجرا دارد.

Ninja Spinki

بازی Ninja Spinki یک بازی چالشی است و مانند بازی Flappy Bird در گروه بازی های بسیار سخت قرار می گیرد، درست در همان قالب و با همان گرافیک عرضه شده است. در این بازی شما با نقش یک بچه گربه باید از برخورد با هر وسیله ای که در مسیر شما وجود دارد اجتناب کنید و میوه ها را بگیرید. در برخی مراحل شما با چپ و راست کردن باید موانع را رد کنید، در برخی مراحل می توانید از بالا و پایین پریدن هم استفاده کنید، در برخی مراحل حتی مجبورید دشمنان خود را با پرتاب سکه از بین ببرید؛ در ظاهر به نظر ساده می رسد ولی واقعا اینطور نیست. مطمئنا مراحل اولیه بسیار ساده هستند، ولی به مرور چالش ها سخت تر و بیشتر می شوند و شما می بایست تلاش بیشتری کنید. این بازی را می توانید به صورت رایگان دنلود و استفاده کنید، البته باید تبلیغات آن را نیز تحمل کنید. حجم آن در حدود ۳۸ مگابایت است و بر روی اندروید ۲٫۳٫۳ به بالا قابل اجراست.

 

(Visited 298 times, 1 visits today)
  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.