بهترین برنامه های گام شمار برای اندروید

۱۰۰۰۰ قدم پیاده روی روزانه نه تنها به تناسب اندام شما کمک می کند، بلکه جلوی ابتلا شما به بیماری ها را نیز می گیرد. شمارش گام ها به هنگام پیاده روی کار ساده ای نیست، شما با استفاده از برنامه های اندرویدی می توانید از پیچیدگی این کار کم کنید و به سادگی تعداد گامهایتان را در طی پیاده روی بدست آورید. در این پست به معرفی بهترین برنامه های گام شمار برای اندروید و امکانات آنها می پردازیم.

شمارش گام ها فقط یک تخمین حدسی است

برنامه هایی که در اینجا معرفی می کنیم فقط برتری طراحی ندارند، بلکه به نسبت سایر برنامه ها دقیق تر اند؛ دقت برای یک برنامه گام شمار مهمترین ملاک است. برنامه های گام شمار هر چقدر هم که دقیق باشند بازهم درصدی خطا دارند و شما نمی توانید به صورت کامل به آمار آنها تکیه کنید. برای مثال ۱۰۰ گام را طی کنید و علاوه بر اینکه خودتان آنها را می شمارید، همزمان با چند برنامه گام شمار هم بسنجید؛ تعجب نکنید اگر برنامه اول تعداد گامها را ۹۰ ، دیگری ۱۶۰ و برنامه دیگر ۱۴۰ اعلام کردند. درست مانند دستبند های ردیابی تناسب اندام، برنامه های گام شمار اندرویدی نیز مقدار حدودی را به ما اعلام می کنند. دقت این برنامه ها بستگی به میزان حساسیت برنامه ها دارد و با تغییر میزان این حساسیت ها می توان دقت برنامه های گام شمار را بالا برد؛ برای این منظور کافیست با چند بار تغییر تنظیمات حساسیت ها و آزمایش برنامه، بهترین و دقیق ترین تنظیمات را انتخاب کنید.

(Pedometer & Weight Loss Coach (Pacer

Pedometer & Weight Loss Coach که اختصارا Pacer نامیده می شود به شما نشان می دهد که چقدر مسیر طی کرده اید. شما می توانید وزن خود را در این برنامه وارد کنید و وزن هدف خود را مشخص کنید، برنامه وضعیت شما را پردازش می کند و به صورت هفتگی و ماهانه به شما گزارش پیشرفت را اعلام می کند. این برنامه طراحی زیبایی دارد و ویژگی بزرگ آن همین است که می توانید با وارد کردن اطلاعات خود و تعیین اهداف و به اشتراک گذاری آنها با دوستان و آشنایان برنامه پیاده روی گروهی برای خود بچینید. این برنامه با این سطح امکانات به صورت رایگان در اختیار شماست و با پرداخت هزینه و تهیه نسخه پولی آن شما می توانید برنامه های آموزشی و تجزیه و تحلیل های پیشرفته را هم داشته باشید.

Pedometer & Weight Loss Coach (Pacer)

Accupedo Pedometer

این برنامه دقیقا همان چیزی است که شما می خواهید، تعداد گام ها را با دقت می شمارد. کافیست جنسیت ، سن و وزن و سایر مشخصات فعلی و هدف خود را در آن وارد کنید، Accupedo Pedometer برنامه روزانه شما را مشخص می کند و وضعیت پیشرفت شما را به صورت گزارش های روزانه ، هفتگی ، ماهیانه و سالیانه ارائه می دهد؛ شما می توانید این گزارش ها را بر روی کارت حافظه و یا گوگل درایو ذخیره کنید. این برنامه همچنین کالری سوزانده شده توسط شما را به هنگام پیاده روی محاسبه می کند. درست است که استفاده از این برنامه با این همه امکانات رایگان است، ولی شما باید تبلیغات آزار دهنده آن دائما تحمل کنید.

Accupedo pedometer

Pedometer

این برنامه یکی از برنامه های پیچیده این گروه است که فقط تعداد گامهای شما را نشان نمی دهد، این برنامه همچنین میزان کالری مصرف شده توسط شما، فاصله طی شده ، زمان پیاده روی و همچنین سرعت شما را نشان می دهد. این برنامه وزن ، قد و سن شما را برای محاسبه کالری مصرف شده احتیاج دارد. این برنامه یک برنامه عملی است.

Pedometer

Noom Walk Pedometer
Noom Walk یک برنامه گام شمار پیاده روی کم مصرف است، این برنامه فقط از محاسبه جابجایی گوشی استفاده می کند و به خدمات GPS دسترسی ندارد و همین دلیل مصرف باتری آن به نسبت سایر برنامه ها بسیار کمتر است. Noom Walk Pedometer رابط کاربری بسیار ساده ای دارد و شما می توانید تنظیمات خود را سفارشی کرده و میزان پیشرفت خود را به صورت روزانه و هفتگی در اختیار داشته باشید. بد نیست بدانید که Noom Walk یک برنامه رایگان است.

Noom Walk

(Visited 2,304 times, 1 visits today)
  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.