بهترین نرم افزارهای اندروید برای سال ۲۰۱۷(ادامه)

پیش از این در مجموعه پست هایی به معرفی بهترین برنامه های اندروید در حوزه های مختلف پرداختیم، در این پست به عنوان خاتمه این مجموعه پست ها، به معرفی سه برنامه برتر اندرویدی جهت شخصی سازی این سیستم عامل می پردازیم:

Action Launcher 3

launcher یک راه ساده جهت سفارشی کردن ظاهر تلفن هوشمند اندرویدی شماست، با این برنامه شما می توانید آیکون های برنامه های جدید، پس زمینه صفحه ، چیدمان برنامه ها و مدل نمایش آنها را به نحوی که دوست دارید و سلیقه شماست طراحی کنید.

برنامه های زیادی برای سفارشی کردن امکانات در دستگاههای اندرویدی وجود دارند، برای داشتن مناسب ترین برنامه بایست تمام آنها را به ترتیب امتحان کنید و بهترین را انتخاب کنید. Launcher 3 یک برنامه عالی است که رابط بصری بسیار زیبایی دارد و بدون اینکه تغییرات زیادی ایجاد کند تنوع بالایی دارد.

شما با دانلود رایگان این برنامه از Google play به سادگی می توانید مدل برنامه ها را تغییر دهید و مثلا به صورت کشویی یا ستونی و … تبدیل کنید، پوشه اصلی و راه دسترسی به محتویات آن را به نحو دلخواه طراحی کنید.

Launcher 3

Nova Launcher

iOS رقیبی جدی برای android است و طیف وسیعی از برنامه های بزرگ و ویژگی های جالب را ارائه می دهد، اما گستردگی و تنوع آن به andriod  نمی رسد.

Nova Launcher یکی از برنامه های منحصربفرد android است که بر روی andriod نسخه ۴٫۱ به بالا قابل اجراست. این برنامه نیز برای سفارشی سازی منوها و برنامه ها امکانات خوبی در اختیار کاربر قرار می هد و حتی امکان تغییر فونت ها را در برخی از برنامه ها فراهم می کند. با این برنامه شما حتی می توانید به برخی برنامه ها به هنگام قفل بودن صفحه نمایش دسترسی داشته باشید. Nova Launcher یکی از همان برنامه های اندرویدی است که مشابهی در iOS نداشته است و شما می توانید با داشتن نسخه رایگان آن مدل چیدمان صفحه برندهای دیگر تلفن های هوشمند را در اختیار داشته باشید.

Nova Launcher

Next Lock Screen

این برنامه بسیار جذاب است و به شما این اجازه را می دهد تا همه برنامه ها را در حالت قفل صفحه کلید در کنترل خود داشته باشید. با این برنامه شما می توانید در حالت قفل بودن گوشی، اطلاعیه ها را چک کنید، یادآوری های تقویم را مرور کنید، کنترل موسیقی را در اختیار داشته باشید ، بتوانید تماس بگیرید و به تنظیمات سریع دسترسی داشته باشید؛ این برنامه حتی پیشنهادهایی هم برای محل قرار گیری برنامه های پایه و پیشفرض شما دارد.

Next Lock Screen

(Visited 208 times, 1 visits today)
  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.