مشکل گوشی SAMSUNG GALAXY S7 EDGE

SAMSUNG GALAXY S7 EDGE یکی از بهترین گوشی های سال ۲۰۱۶ است که برخی از آنها دارای یک مشکل بی سابقه و تا حدی آزار دهنده هستند، یک خط عمودی صورتی نازک در سمت راست صفحه ظاهر می شود. آیا این یک مشکل سخت افزاری است یا یک مشکل ایجاد شده از بروزرسانی اندروید است؟

تعدادی از دارندگان گوشی SAMSUNG GALAXY S7 EDGE، در برخی از وبسایت ها و گروه های اجتماعی مانند توئیتر ، فیس بوک و یوتیوب مشکل مذکور را گزارش کرده اند و اعلام کرده اند که این مشکل بدون هیچ دستکاری ، ضربه و یا سقوطی برای گوشی اشان اتفاق افتاده است.

تاکنون سامسونگ بیانیه ای در خصوص این مشکل و کم و کیف آن منتشر نکرده است و اصلا مشخص نیست این مشکل مربوط به تمام گوشی های  S7 EDGE است یا بعضی از آنها ؛ یا اینکه اصلا این مشکل برطرف شدنی است یا چاره ای ندارد. حدس هایی در خصوص اینکه ممکن است این مشکل به علت اندروید نوقا که چندی پیش برای بروزرسانی دستگاههای اندرویدی عرضه شده باشد وجود دارد، اما این احتمال نیاز به تحقیق دارد تا بررسی شود که آیا این مشکل بعد از نصب بروزرسانی اندروید نوقا اتفاق می افتد. البته توقف بروزرسانی اندروید برای این مدل در چین که به دلیل وجود برخی مشکلات اعلام شد نیز احتمال درست بودن این حدس ها را قوت بخشیده است. با این حال برخی از کاربران حرفه ای نیز اظهار داشته اند که این مشکل به LED یا سخت افزار گوشی بر می گردد.

در هر حال اگر با گوشی SAMSUNG GALAXY S7 EDGE خود به این مشکل برخوردید، قبل از هر اقدامی برای تعمیر ؛ بد نیست ابتدا تنظیمات صفحه نمایش خود را در قسمت Menu مجددا تنظیم کنید.

برای این منظور همانند تمامی دستگاههای سامسونگ دستور #*۰#* را شماره گیری کنید، مراقب باشید دقیقا وارد قسمتی شوید که دقیقا از وضعیت اجرای آن با خبر باشید. برای تنظیم مجدد صفحه نمایش بر روی دکمه ی قرمز ، سبز و آبی ضربه بزنید، اگر بعد از یکی دوبار انجام این دستور اتفاقی نیافتاد و مشکل سخت افزاری بود، حتما برای رفع نقص به دفاتر خدماتی و پشتیبانی مجاز مراجعه کنید.

(Visited 1,517 times, 1 visits today)
  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.