چند ترفند از LG G5

گوشی هوشمند LG G5 در نمایشگاه MWC 2016 معرفی شده است. این گوشی که دارای ویژگی هایی خاص مانند ماژولار بودن است، نتوانست آنطور که LG پیش بینی کرده بود نظر کاربران را به خود جلب کند. اما همانطور که گفته شد این گوشی دارای قابلیت های مناسبی است، ما در مجموعه پست هایی به برخی از ترفندهای این گوشی اشاره می کنیم:

LG G5

شخصی سازی برخی تنظمیات

 

استفاده از تنظیمات هوشمند:

یکی از گزینه های مورد علاقه ی کاربران در شخصی سازی تنظیمات LG G5، استفاده از تنظیمات هوشمند است، برای فعال کردن آن کافی است به مسیر ذیل بروید:

Settings > General > Smart Settings

شما قادر هستید تا بسیاری از اقدامات شخصی سازی را در این قسمت انجام دهید، به عنوان مثال شما می توانید تنظیم کنید تا نرم افزار پخش موسیقی در هنگام وصل شدن هدفون به صورت خودکار اجرا شود، یا تنظیمات صدا تغییر کند. یا اینکه WiFi یا بلوتوث را طوری تنظیم کنید که وقتی به داخل خانه رسیدید فعال شوند و وقتی که از خانه خارج شدید غیرفعال شوند. اقداماتی از این قبیل، تنظیمات هوشمندی است که به شما کمک می کند.

LG G5

بازگرداندن برنامه ها به پوشه Application:

LG تغییرات زیادی روی اندروید انجام نداده است، اما در G5 شما به جای اینکه برنامه ها را در یک پوشه ی مخصوص مشاهده کنید، مستقیما در صفحه نمایش نشان داده می شود. برای بازگرداندن به حالت پوشه کافی است به مسیر ذیل بروید:

Settings > Select Home > Home screen > Home > EasyHome

شما از این قسمت می توانید برنامه ها را به پوشه خودشان برگردانید، اگر با این قسمت مشکل داشتید می توانید از سایر برنامه ها که در LG SmartWorld در دسترس هستند استفاده کنید.

شخصی سازی دکمه های ناوبری:

LG G5 به طور پیشفرض سه دکمه ی عقب (back) ، خانه (home) و برنامه ها (apps) را در صفحه ی اصلی و در قسمت ناوبری قرار داده است، شما می توانید به این دکمه ها افزوده و یا آنها را کاهش دهید. شما قادرید تا پنج دکمه در این قسمت جاسازی کنید، فقط کافیست به مسیر ذیل بروید:

Settings > Display > Home Touch

همچنین از این قسمت شما می توانید پیش زمینه را به سیاه و سفید تغییر دهید و همچنین جهت دکمه ها را با توجه به سلیقه خودتان شخصی سازی کنید.

تغییر عکس پس زمینه و ظاهر صفحه اصلی:

اگر از ظاهر پیشفرض گوشی LG G5 رضایت ندارید از مسیر ذیل می توانید تغییرات را اعمال کنید.

Settings > Select Home > Home screen > Style

در بخش منوهای زیرین شما می توانید تعیین کنید که اسم برنامه ها را بر چه اساسی نشان دهد، همچنین تغییراتی از قبیل اندازه منو و شبکه های آن و مخفی کردن برنامه ها از منوی اصلی نیز از این قسمت امکان پذیر است.

دسترسی به شخصی سازی در گوشی LG G5 بسیار آسان است، شما با فشردن یا لمس قسمت خالی صفحه نمایش به مدت چند ثانیه می توانید از گزینه های شخصی سازی استفاده کنید.

در بروزرسانی جدید اندروید نوقا و همچنین LG store می توانید به تم های جدید دسترسی داشته باشید.

تغییر اندازه صفحه نمایش:

با توجه به نسخه های جدید اندروید نوقا شما قادر هستید تا سایز صفحه نمایش را تغییر دهید، برای این منظور کافیست به قسمت  Display size بروید و اندازه دلخواه خود را تعیین کنید.

سفارشی کردن لیست تنظیمات:

برای این منظور وارد قسمت تنظیمات شوید و در قسمت بالا و سمت راست، بر روی سه نقطه کلیک کنید؛ در این قسمت می توانید نوع نمایش لیست تنظیمات را تغییر دهید.

تغییر تنظیمات زبان:

در اینجا نیز اندروید نوقا به کمک LG آمده است و کارها را بسیار ساده کرده است، برای مثال شما می توانید با وارد شدن به قسمت تنظیمات زبان؛ با کشیدن و انداختن زبان مورد نظر در بین زبانهای موجود به راحتی زبان مورد نظر خود را اضافه یا کم کنید.

سفارشی کردن آهنگ زنگ تماس:

G5 همچنین به شما امکان می دهد تا آهنگ های زنگ منحصر بفرد برای تماس های ورودی مختلف انتخاب کنید، علاوه بر این شما می توانید آهنگ تماس خود را به صورت دلخواه تنظیم کنید، برای این منظور به مسیر ذیل بروید:

Settings > Sound > Ringtone ID

(Visited 269 times, 1 visits today)
  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.