بهترین نرم افزارهای اندروید برای سال ۲۰۱۷(ادامه)

در پست های قبلی به معرفی چند برنامه برتر اندرویدی در حوزه های مختلف پرداختیم، در این پست نیز شما را با چند برنامه دیگر آشنا می کنیم.

بهترین برنامه های بهره وری برای آندروید

Dashlane

همیشه تایپ دستی رمزها مدتی طول میکشد و از آن سخت تر حفظ کردن تعداد زیادی رمز است، همه ما سابقه فراموش کردن چندتایی رمز را در طول زندگی خود داشته ایم. Dashlane برنامه ایست که در این زمینه خیلی به شما کمک می کند، شما می توانید رمزهای خود را در آن ذخیره کنید و به هنگام استفاده کپی کرده و در صفحات آنلاین وارد کنید. نگرانی مشترک همه در مورد برنامه های مدیریت رمز عبور این است که آیا می توان به امنیت این برنامه ها اعتماد کرد؟ در این مورد باید گفت که Dashlane با کدهایی رمزگذاری شده و به صورت مرتب به آنها نظارت می شود، پس با ذهنی آرام از آن استفاده کنید. شما می توانید سایر اطلاعات مهم و محرمانه خود مانند اطلاعات کارتهای اعتباری و جزئیات مالی خود را نیز در این برنامه ذخیره کنید و هنگام لزوم از آنها استفاده کنید.

Dashlane

Google Drive

بدیهی است کل مجموعه Google Apps ذاتا به بهره وری کمک می کنند. برای مثال خدمتی مانند فضاهای ذخیره ابری (cloud storage) که در حال حاضر خدمتی بسیار عادی محسوب می شود تا همین چند سال پیش اصلا وجود نداشت. با این خدمت شما می توانید اطلاعات خود را در فضایی بسیار امن تر از یک حافظه جانبی و یا یک دیسک سخت و … که هر کدام خطرات خود را دارند ذخیره کنید. از بین تمام برنامه هایی که برای ذخیره سازی در درسترس هستند، Google Drive بهترین و در دسترس ترین است؛ شما می توانید همه اسناد و اطلاعات خود را تا سقف ۵ گیگابایت به راحتی و به صورت رایگان در این فضا ذخیره کنید و برای استفاده بیشتر می توانید فضا خریداری کنید.

Google Drive

بهترین برنامه های امنیتی / آنتی ویروس برای آندروید

Avast

موضوع امنیت در اندروید یک بحث چند وجهی ، متغییر و همیشگی است. در حال حاضر بهترین برنامه در این حوزه، برنامه امنینی  Avast است. برنامه های امنیتی موبایل و آنتی ویروس ، گوشی هوشمند شما را از تهدیدات نرم افزار های مخرب در امان نگه می دارند. Avast در حال حاضر بهترین برنامه رایگان برای این منظور است، این برنامه از تاریخچه مرورگر شما گرفته تا حافظه جانبی microSD و حافظه داخلی شما را مورد بررسی قرار می دهد و به خوبی از دستگاه اندرویدی شما محافظت می کند.

Avast

(Visited 195 times, 1 visits today)
  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.