• صفحه نخست
  • >
  • موبایل
  • >
  • بهترین برنامه های دوربین برای اندروید: ۸ ابزار برای اینکه عکس های خود را بهتر کنید(ادامه)

بهترین برنامه های دوربین برای اندروید: ۸ ابزار برای اینکه عکس های خود را بهتر کنید(ادامه)

پیش از این در پستی به معرفی سه برنامه اندرویدی مناسب برای عکاسی با گوشی های هوشمند پرداختیم ، در این پست هم قصد داریم تا شما را با سه برنامه دیگر آشنا کنیم.

VSCO Cam

این نرم افزار بهترین برنامه در بین برنامه های این حوزه نیست اما توجه کاربران بسیاری را به خود جلب کرده است و هم اکنون وضعیت خوبی در بازار دارد. این برنامه با برنامه های معرفی شده قبلی کمی تفاوت دارد و این تفاوت به خاطر وجود قابلیت و تاکید بر عکسهای اینستاگرامی و توانایی به اشتراک گذاری آسان آن است و احتمالا استقبال بالا از این برنامه هم به همین خاطر است. VSCO Cam فیلترهای آماده ای را به صورت پیشفرض در خود دارد که شما می توانید در عکسهایتان اعمال کنید، با وجود کیفیت بالای ابزار پیشفرض در این برنامه، VSCO Cam قابلیت دستی تنظیمات و افزایش و کاهش تنظیمات را هم فراهم کرده است. این نرم افزار با وجود اینکه تنظیمات ویرایش عکس را همگام سازی کرده است اما هنوز یک نرم افزار ارزشمند و کارا برای ویرایش عکس هاست.

VSCO Cam

A Better Camera

همانطور که از نام این برنامه پیداست این برنامه یک نرم افزار فوق العاده و استاندارد برای اندروید است که در برخی از گوشی ها به صورت پیشفرض نصب شده است، این نرم افزار قابلیت هایی همچون تنظیمات پرتره(عکسهای عمودی) گروهی، عکسهای سلسله وار (متوالی) و توانایی حذف برخی از چیزهایی که ناخواسته در عکس پدید آمده را دارا می باشد. همچنین با A Better Camera شما می توانید چندین عکس را بگیرید و از بین آنها بهترین را انتخاب کنید و عملیاتی همچون فوکوس و تغییر حالت عکس را انجام دهید. این نرم افزار همچنین دارای قابلیت پسا پردازش فوری هم هست که شما می توانید یک فیلم را با زمان واقعی در حالت HDR ضبط کنید. متاسفانه اکثر قابلیت ها و گزینه های اساسی در نسخه ی پولی آن موجود است و در نسخه ی رایگان به عنوان مثال شما ۵ عدد سوپرشات می توانید تهیه کنید اما برای شات ها و تغییرات بیشتر می بایست آن را با پرداخت پول ارتقا دهید. خوشبختانه با پرداخت پول کمی بسیاری از گزینه ها برای شما فعال می شود. اگر شما عکسهای زیادی گرفته اید و می خواهید قدری بر روی آن ها کار کنیداین نرم افزار به خوبی به شما کمک می کند و جالب اینکه بسیاری از برنامه های دیگر عکاسی از توانایی نمایش عکس به صورت کشویی این نرم افزار استفاده می کنند.

A Better Camera

Camera360 Ultimate

این نرم افزار در Google Play Store بسیار محبوب است و یک نرم افزار جامع عکاسی است که تقریبا همه ی قابلیت ها را دارا می باشد. این نرم افزار از فیلتر لنزی استفاده می کند که شما قبل از گرفتن عکس، تنظیمات و فیلترها را می توانید اعمال کنید. این نرم افزار دارای بسیاری از گزینه ها و اعمال تغییرات می باشد که شاید تعجب شما را برانگیزد. آن چه بسیار خوشایند است، این است که استفاده از این نرم افزار بسیار آسان است و منوی آن کاملا کاربر پسند و شما هر آنچه که می خواهید به وضوح در دسترس دارید.

همچنین در این نرم افزار شما قادرید افکت های کارتونی و استیکرها را به عکسهای خود اضافه کنید و سپس آنها را به اشتراک بگذارید. این ویژگی ها بیشتر در نرم افزارهای پیام رسان مانند واتس آپ موجود است، اما این نرم افزار این قابلیت را برای شما ایجاد کرده است.

Camera360 Ultimate

(Visited 102 times, 1 visits today)
  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.